Февраль 14, 2018 – 16:35

Профіль з алюмінію або сплавів алюмінію отримують шляхом пресування або гнучкі алюмінієвих листів. Виріб має чітко задану форму поперечного перерізу і точно задані розміри. При використанні технології пресування, на пресі відбувається продавлювання розігрітого алюмінієвого злитка або листа на форму, що має конфігурацію перетину профілю. Для простого перетину, такого як куточок, профіль отримують гнучкою алюмінієвого листа різної товщини, щоб отримати куточок теж різної товщини.

Качественный алюминиевый профиль купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Алюмінієвий профіль - універсальний виріб, що має профіль у вигляді літери «П» і букви «Г». Профіль у вигляді літери «П» називають швелер. Такий профіль робить виріб міцним і посиленим. Застосовується в створенні металевих конструкцій, в машинобудуванні, авіа- і суднобудуванні. Застосовується як стикувальний елемент при монтажних і будівельних роботах.

Профіль алюмінієвий різниться по маркам і змістом в сплаві різних елементів, що дозволяє отримувати твердосплавні і мягкосплавние профілі. Профілі для додання естетичного вигляду можуть покриватися фарбою або полімерами, оброблятися анодуванням. Алюмінієві сплави пройшли термічну обробку відносяться до твердосплавним і позначаються літерою Т.


Похожие страницы:

  1. Заміна склопакетів
  2. ​Декоративний ламінат
  3. Выбор плитки для кухни
  4. ​Минеральная вата
  5. Пластикові вікна