Апрель 28, 2017 – 07:46Крім різних способів озеленення, оформлення присадибної ділянки включає розміщення різних декоративних елементів, в тому силі і малих архітектурних форм, одними з яких є ковані альтанки. Витончені, повітряні будови привнесуть атмосферу вишуканості і стануть не просто місцем для комфортного проведення часу, але і завидною прикрасою, що привертає чудові погляди гостей і сусідів.

Вам нужен хороший юрист, у нас такой, цены на услуги Вас приятно удивят.


види альтанок

Багате розмаїття форм кованих конструкцій дозволяють підібрати найбільш ідеальний варіант для свого заміського будинку. Альтанки можуть бути закритого або відкритого типу.

Закриті або напівзакриті металеві альтанки, як правило мають дах і бічні скління. Такі споруди можна використовувати протягом усього року. В якості основи використовується метал, цегляна кладка або бетон, все інше прикрашається витонченої художнім куванням. Однак варто врахувати, що для спорудження такої капітальної альтанки необхідний фундамент.

Ковані альтанки для дачі

відкритої конструкції мають повітряний, не громіздкий зовнішній вигляд, завдяки чому досить легко вписуються в будь-який простір. Таке будівля не здатне повністю захистити від вітру і атмосферних опадів, тому для відпочинку в відкритих альтанках краще вибирати хорошу, теплу погоду. Основною перевагою альтанок відкритого типу є відсутність необхідності в будівництві фундаменту.


Похожие страницы:

  1. Дошка підлоги з ясена американського
  2. Регулювання пластикових вікон
  3. Виды и характеристики железобетона
  4. ​Усуваємо шум з пластикових вікон
  5. Будівництво Веранди Своїми Руками