Підлогове покриття ламінатВек нових технологій і інновацій подарував нам чудове відкриття - ламінат. Сьогодні одним з кращих підлогових покриттів заслужено можна назвати kaindl ламінат.

Ця марка підлогового покриття, не дивлячись на свій молодий вік, досить швидко отримала визнання. Для виготовлення kaindl ламінату використовують древесноволокнистий матеріал високої щільності. А поверх його покривають спеціальною зносостійкою плівкою, яка до того ж має декоративний характер.

Переваги вибору ламінату марки Kaindl:

Профессиональное архитектурное бюро Киев окажет Вам свои услуги по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

- Забезпечення гарної теплоізоляції;

- Є надійним ізолятором від зовнішніх шумів;

- Ударопрочность;

- Вологостійкість;

- Довговічність.

Але найяскравіше перевага цієї марки ламінату, що кардинально відрізняє його від інших виробників, це широкий асортимент пропонованої продукції. Будь-хто зможе підібрати модель, яка ідеально підійде під інтер'єр і декор будинку.

Підлогове покриття австрійської фірми kaindl вражає своєю міцністю, не так-то просто стерти такий ламінат, а також довгим терміном служби мінімальною тривалістю 12-15 років. Це забезпечено першокласним якістю ламінату kaindl.

Не вірите нам? Повірте всій Європі, яка в 2009 році надала компанії премію за високий рівень якості продукції, що виробляється. За якість свого ламінату фірма відповідає наданням довгострокової гарантії на підлоговий ламінат Kaindl. Гарантія на ламінат класу 32 - 15 років, а класу 33 - 30 років. Вам вистачить такої підлоги практично на все життя.

На сьогоднішній день продукція kaindl представлена безліччю колекцій: laminate flooring, classic touch, kaindl natural touch, design flooring, creative design та іншими.

Однією з найбільш популярних моделей ламінату Kaindl є декори з колекції Kaindl Natural Touch. Ця модель приваблива своїм зовнішнім дизайном. Матеріали, з яких створено ламінована підлога, відповідають в цьому випадку його зовнішнім виглядом.

Розробники прагнули створити ламінат з максимальною природністю і гармонією з природою. Він заснований на технології єдності, при використанні якої, структура підлогового покриття відповідає нанесеному на нього декоративному малюнку. Навіть експерт не помітить, що стать не зроблений з чистого дерева.

Ламінат kaindl в основному використовується в житловому приміщенню, в яких допустима велике навантаження на підлогу. Якщо ж навантаження менше, то такий ламінат, припустимо, і в комерційних будівлях. Це обумовлено спрямованістю виробництва на виготовлення ламінату класу 32 і 33.


Похожие страницы:

  1. ​Вентиляція даху
  2. ​Как выбрать рулетку?
  3. ​Минеральная вата
  4. Сітка проти москітів