Март 1, 2018 – 17:48

Лічильник отопленіяСекономіть грошові кошти при оплаті за опалення можна, встановивши лічильник опалення.

Такий теплосчетчик квартирний дозволяє проконтролювати дійсний витрата теплоенергії. Завдяки встановленню такого лічильника багато хто починає економити на опаленні, додатково утеплюючи квартиру. Цей предмет не дуже поширений на даний момент, тому хотілося б уточнити певні особливості такого пристрою.

Працює лічильник так: він вимірює різницю температур і обсяг витрат теплоносія. Бувають тахометрические і ультразвукові лічильники, при цьому перший варіант дешевше, але другий більш надійний. Плануючи витрати на придбання лічильника, варто врахувати, що треба купити пристрій, а також витратитися на його установку і оформлення супутніх документів. Будь-лічильник тепла повинен мати паспорт і сертифікат, а також бути опломбованим. До того ж його треба періодично здавати на перевірку.

Вы можете приобрести капельный полив лента по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Для квартир зі старою вертикальною розводкою опалювальних труб рекомендується ставити розподільник, який вимірює витрата теплоносія на основі температурної різниці приміщення і поверхні радіатора. У квартирах з горизонтальною розводкою монтаж провести набагато простіше. Як правило, лічильник ставиться прямо на трубу, по якій тепло надходить в квартиру.

Найкраще звернутися в те підприємство, яке не тільки продасть лічильник, але і встановить його, а саме створить проект установки, погодить цей процес з організацією забезпечення теплопостачання, зареєструють прилад і здадуть його в експлуатацію.

З лічильника теплової енергії, як і з електролічильника, потрібно періодично знімати показання. Потім треба заповнювати квитанцію і оплачувати витрати за теплоенергію.

Іноді в квартиру краще встановити не тільки теплосчетчик, а й перетворювач витрати ПРЕМ. Всі ці пристрої дозволяють правильно спланувати витрати на оплату опалення і заощадити частину коштів.


Похожие страницы:

  1. ​Холодильні камери стандартні
  2. Теплосчетчики для квартир
  3. ​Минеральная вата
  4. Ковані альтанки для дачі
  5. ​Как подобрать мебель в квартиру