Ноябрь 26, 2018 – 16:56

Електрики - це торговці, завдання яких полягає у розробці, встановленні, обслуговуванні та усуненні електропроводки. Ці системи можуть бути розташовані в будинках, комерційних або промислових будівлях, а також машинах і великих частинах обладнання. Електрики працюють як всередині, так і зовні, щоб зробити можливим використання освітлювальних приладів, телевізорів, промислового обладнання, приладів та багатьох інших важливих для життя предметів.

Електрики є або всередині провідників або за межами linemen. Це основні концентрації практикуючих фахівців у галузі електрики, але в кожній категорії існують різні напрямки спеціалізації. Обов'язки також різняться залежно від типу посади або спеціалізації.

Електрики, що потрапляють у внутрішню категорію проводів, зосереджуються майже виключно на електропроводці будинків. Конструкції варіюються від нещодавно побудованого до старої промислової будівлі, яка використовується для нового використання. Внутрішні провідники, як випливає з їхніх назв, проводять більшу частину своєї кар'єри, що працюють у приміщенні. Працюючи з кресленнями, вони встановлюють нові електричні системи в нові будівлі, виправляють проблеми або замінюють старі системи.

На відміну від лайнмену, вони працюють на відкритому повітрі більшою частиною своєї кар'єри. Вони повинні демонструвати помірну кількість фізичної підготовленості через вимогу підніматися по телефону і силові стовпи, коли підйомник не доступний. Зовнішні лінійники також повинні витримати погану погоду, щоб відремонтувати відключення електроживлення для всіх будинків, підприємств та інших структур у зоні постраждалих від перенапруги. Ці електрики працюють з трансформаторами, лініями електропередачі та сигналами руху. З них також може знадобитися обробляти дерева або збирати електричні підстанції.

Ці основні категорії підрозділяються на кілька областей. Сервісні електрики, наприклад, спеціалізуються на усуненні проблем з підключенням та ремонту. Будівельники, навпаки, зосереджують увагу на встановленні електропроводки для нових будинків та рідко виконують технічне обслуговування. Електрики також спеціалізуються на морських, повітряних, дослідницьких та лікарняних додатках.


Похожие страницы:

  1. Цифрові тахометри
  2. Выбор плитки для кухни
  3. Новобудови Києва