Июль 9, 2018 – 20:14

Клей для плитки - це суха модифікована суміш для приклеювання керамічної плитки, керамограніта, мозаїки, облицювального каменю та інших керамічних виробів. Сучасний клей для плитки - це суміш цементу або гіпсу, піску і полімерних добавок.

Властивості, на які варто звертати увагу при виборі клею для плитки:

1.Адгезія. Він вказує, наскільки міцно клей зчепився плитку з основою. Враховуйте, яку плитку будете кріпити. Чим більше площа плитки, тим вище повинна бути адгезія.

Клей для плитки в Киеве купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

2.Устойчівость до сповзання. У більшості сумішей буде вказано, що плитка буде сповзати не більше 0,5 мм. Але якщо ваш майстер буде укладати плитку за новим методом - зверху вниз, то пошукайте суміш з підвищеною стійкістю - не більше 0,1 мм.

3.Откритое час роботи. Воно вказує, скільки часу готовий розчин не буде сохнути. Зазвичай воно становить близько 10-20 хв. Є що швидко клеї (приблизно 5 хв.), Їх купують, якщо потрібно терміново завершити обробку.

Клей для плитки не може бути універсальним, так як навіть в одній квартирі приміщення відрізняються за рівнем вологості, ступеня прохідності, температурних умов і т.д. Тому вибирати клей потрібно такий, який буде прекрасно служити в певних умовах середовища.

Для початку визначтеся, яку плитку ви на цей клей будете садити: розміри її, склад (скляна, керамічна, мозаїка і т.д.). Потім перевірте підставу. Воно бетонне, оштукатурене, стяжка, гіпсокартон і т.д. І, нарешті, для чого використовується приміщення: кухня, санвузол, басейн або взагалі альтанка під дворе.Каждий вид клею підійде до певного основи і певної плитці. Розглянемо основні.

Первинний плитковий клей

Це найдешевший клей з усієї колекції одного виробника. На нього кладуть настінну керамічну плитку невеликих розмірів 20х20 або 20х30.

Посилений плитковий клей

Він по ціновій категорії - другий знизу. Витримує великоформатну і підлогову керамічну плитку, можна брати і для зовнішніх робіт.

Клей для складної поверхні

Його беруть в тому випадку, якщо основа має слабку ступінь зчеплення: скло, стара плитка, дерево.

Клей для дуже потужних і важких плиток

Використовують, якщо плитка буде прикрашати підлогу автосалону або цоколь.

Плитковий клей для камінів і печей

Саме призначення конструкції вимагає від клею підвищеної стійкості до високих температур. Зазвичай на упаковці клею вказується і максимальна температура, яку здатний витримати клей. Як правило, це 600 градусів.

Клей для басейнів

Володіє підвищеною стійкістю до використання в воді.

білий клей

Призначений для прозорих і напівпрозорих мозаїк. Дозволяє зберегти первісний колір покриття.

Отже, вибираючи клей для плитки, зупиніться на перерахованих вище моментах. І тоді ви забезпечите своєму покриттю довгий вік служби.


Похожие страницы:

  1. ​Новобудови з обробкою у Луцьку
  2. ​Що таке табличка "Не паркувати"?
  3. ​Поради щодо вибору ванни з акрилу
  4. Поиск недвижимости для аренды
  5. ​Преимущества доставки суши на дом