Июнь 27, 2018 – 11:36

Фасадні фарби

Baumit Life - колірна палітра, яка увібрала в себе сліпучу красу, різноманітність і унікальність самого життя.

Пофарбовано в кольори Baumit

Людське око здатне розрізняти мільйони кольорів і відтінків. Палітра компанії Baumit налічує 888 варіантів кольору! З 2008 року експерти компанії Baumit спільно з фахівцями з вивчення кольору продовжують працювати над створенням кольорової палітри Life. А в інтернет-магазині https://baupro.com.ua можна придбати продукцію компанії Baumit за вигідною ціною.

Baumit Life

Baumit Life - колірна палітра, яка увібрала в себе сліпучу красу, різноманітність і унікальність самого життя.

Baumit ColorSearch

Ви оціните зручність даного інструменту!

Перейдіть по посиланню на інструмент Color Search ( «Пошук кольору») і додайте власні відтінки, доповнюючи представлені в палітрі Baumit Life. Інструмент відобразить відповідний варіант кольору з палітри Life і огляд кінцевих продуктів Baumit, доступних в обраному кольорі. Крім того, інструмент покаже зображення різних текстур штукатурок для обраного відтінку. Просто чудово - спробуйте і переконайтеся в цьому самі! Скористатися даними інноваційним інструментом можна перейшовши за посиланням: ColorSearch

В основу кольорової палітри покладені 94 основних модних варіанти кольору, для яких доступно 8 відтінків. 6 відтінків білого і 36 музичних фінішних покриттів доповнюють колірну палітру компанії Baumit. Штукатурні покриття для зовнішніх робіт, фасадні фарби доступні в 888 варіантах кольору з палітри Life.

Baumit NanoporColor

Сполучні речовини, розроблені з використанням нанотехнологій, додають даній фасадної фарби властивості самоочищення і паропроникності. Ідеально гладка поверхня ускладнює проникнення частинок бруду, а завдяки швидкому висиханню зростання різних мікроорганізмів на поверхні скорочується.

Інформація про продукт: NanoporColor

Baumit SilikonColor

Стійка, самоочищається, паропроникна фасадна фарба на основі силікатної смоли. Підходить для будь-яких мінеральних і силікатних підстав.

Інформація про продукт: SilikonColor

Baumit SilikatColor

Фасадна фарба на силікатної основі з чудовою паропроникністю. Ідеальний вибір для нанесення в якості фінішного покриття поверх ремонтного шару штукатурки на будь-які мінеральні та силікатні підстави.

Інформація про продукт: SilikatColor

Baumit GranoporColor

Високостійка миється фасадна фарба на основі смоли, що наноситься на будь-мінеральне підставу або підстава на основі смоли.

Інформація про продукт: GranoporColor


Похожие страницы:

  1. Шафи і шафи-купе в інтернет-магазині меблів
  2. Как правильно выложить стену из газобетона
  3. ​Мыловарение интернет магазин
  4. Установка кондиционеров своими руками