Январь 16, 2018 – 19:23

Клей широко застосовується в столярних майстерень і на меблевих фабриках. Він спеціально призначений для склеювання дерева, заготовок з цільної деревини, ДВП, ДСП, ламінату, шпону, також його використовують для фіксації фурнітури, картонних і пластикових деталей на дерев'яних поверхнях.

Виготовляється клей для дерева найчастіше на основі полівінілацетату (ПВА). Він легко наноситься на поверхню, при застиганні стекленеет, але не стає крихким. Його використовують в меблевому виробництві, ремонті та виготовленні виробів з дерева, наприклад, рамок, моделюванні та реставрації паркету і інших поверхонь з деревини.

Особливості

Забезпечує надійне з'єднання - здатність, що клеїть складу дозволяє забезпечити шов міцністю в 400 - 500 Н / м.

Стійкий до зовнішніх впливів - застиглий клей не втрачає своїх властивостей при короткочасному контакті з водою і нагріванні.

Все об отвердителе для обработки древесины можно узнать подробнее здесь и только потом делать выбор.

Утворює непомітний шов - клей столярний зазвичай має жовтий або бежевий колір, тому не виділяється на тлі деревини.

Чи не схильний до усадки - повністю заповнює проміжок в декілька міліметрів при стикуванні заготовок, не утворює порожнин після висихання.

Має нерезкий запах - навіть при тривалій роботі в майстерні не викликає роздратування слизових оболонок очей і носа.

Разбавители для обработки разных пород дерева тут подробнее Вы можете узнать и купить необходимое средство.

Рекомендації щодо застосування

Перед використанням столярний клей потрібно збовтати.

Наносити його слід тонким шаром на поверхні, що склеюються, іноді потрібно розрівняти пензликом. Найбільш зручні в застосуванні склади в тюбику з носиком-дозатором: вдається акуратно склеювати навіть вузькі деталі.

При роботі слід дотримуватися рекомендовану виробником температуру. Для більшості складів її значення повинно бути не нижче +5 ° C.

Після суміщення склеєних деталей не поспішайте використовувати виріб: потрібно дати клею висохнути і затвердіти. Час повного висихання вказується виробником на упаковці. Дотримання цієї вимоги дає гарантію того, що з'єднання буде надійним і довговічним.

Що врахувати при виборі?

Для того, чтобы купить все для обработки древесины перейдите сюда, цены Вас приятно удивят.

Зверніть увагу на перелік матеріалів, які можна склеювати. Є універсальні склади, які підходять для більшості видів деревних матеріалів, а є спеціальні, наприклад, клей для фанери або для світлих порід деревини. Залежно від того, з якими заготовками вам доводиться працювати найчастіше, вибирайте відповідний склад.

Слід враховувати і масу, яка буває від 100 до 250 г. Коли чекає великий обсяг робіт, краще взяти упаковку на 200 - 250 м Якщо вам потрібно трохи столярного клею, купити можна маленький тюбик на 100 - 125 м, що залишився склад стане в нагоді, оскільки термін зберігання становить 1 - 2 роки.


Похожие страницы:

  1. ​Двери из массива
  2. ​Ручки для мебели
  3. Деревяні ліжка
  4. ​Уборка офиса
  5. ​Минеральная вата