Март 23, 2018 – 16:17

Каркасне домостроеніеЕстественним бажанням багатьох мешканців «кам'яних джунглів» є проживання в заміських будинках, подалі від шуму і пилу мегаполісів. Чи не єдиною перешкодою, що заважає втілити мрію громадян в реальність, є висока «ціна питання».

Будівельні метеріали Львів величезний асортимент за вигідними цінами.

Зводити особняки з традиційних будівельних матеріалів, насправді, заняття не з дешевих. Але навіть з цього непростого становища є вихід.

У наш час побудувати будинок реально з мінімальними витратами. Як це зробити? Увага звернути доцільно в сторону інноваційних будівельних технологій, в форматі яких будівля не зводиться з дрібноштучних елементів, а збирається безпосередньо на об'єкті з панелей індустріальної готовності. Усередині плит поміщається технологічний утеплювач - вертикальні поверхні належним чином захищають мешканців будинку від суворих морозів.

Швидкомонтовані особняки даного типу називають ще «канадськими будинками». Спочатку створювалися вони для розміщення в північних провінціях Канади, що славляться своїми суворими зимами. Житлові приміщення чудово зарекомендували себе в ході експлуатації в арктичних регіонах, пройшли перевірку холодом. Можна бути впевненим, що з належним комфортом всередині котеджу даного типу зможуть розташовуватися і наші співвітчизники.

Клінкерну цеглу купити за найвигіднішою вартістю на сьогоднішній день.

Дозволити собі каркасний будинок в стані більша частина чоловіків і жінок, які вирішили кардинально змінити звичне середовище перебування. З чим це пов'язано?

По-перше, сандвіч-панелі заводської готовності, що використовуються в ході проведення будівельних робіт, відрізняються малою питомою вагою. Для їхнього навантаження не потрібно залучати важку будівельну техніку, монтажні роботи проводяться підручними інструментами.

Керамічні блоки ціна Вас приємно здивує.

По-друге, легкість конструктивних елементів є приводом для того, щоб відмовитися від зведення надмірно масивного фундаменту. Вага будинки за канадською технологією в стані витримати і полегшена стрічкова підошва, яка запускається по периметру будинку. Заходи «нульового циклу» приймають на себе близько 15 відсотків усіх коштів, що виділяються за кошторисом на зведення будинку. Зрозуміло, що мова ведеться про солідну економії.

По-третє, поверхні сандвіч-панелей спочатку позбавлені дефектів рівності. Фасадні стіни не потрібно вирівнювати, проводячи дорогі штукатурні роботи, що також пов'язане з отриманням помітного «економічного ефекту».


Похожие страницы:

  1. Особливості будівництва будинків з цегли
  2. Технологія будівництва будинків з блоків
  3. ​Установка унітазу. Заміна унітаза під ключ
  4. ​Сучасне будівництво воріт і парканів