Декабрь 7, 2018 – 12:22

Застосування сучасних матеріалів в будівництві і ремонті дозволяє істотно знизити витрати, домагаючись при цьому відмінних естетичних і експлуатаційних характеристик.

Це відноситься і до покриття підлоги. Паркетні підлоги є одним з найбільш якісних естетичних інтер'єрних рішень при ремонті, але висока ціна паркету - як самих плашок з цінних порід дерева, так і їх укладання - робить паркетні підлоги недоступними для багатьох. Сучасні технології забезпечують прийнятне компромісне рішення за більш доступними цінами.

Выдача диагностической карты техосмотра осаго по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Перший прообраз ламінату з'явився порівняно недавно, в тисяча дев'ятсот сімдесят сьомому році. Шведська компанія Pergo запропонувала штучний паркет, верхня частина якого (декоративний шар) просочувалася синтетичною смолою на основі меламіну, а нижня частина представляла собою деревно-волокнисту плиту на основі фенольного полімеру. Через десять років компанія «Хорнітекс» вдосконалила технологічний процес, створивши ламінат, що співпадає з сучасним: верхній шар якого виготовлявся з зносостійкого захисно-декоративної плівки, а внутрішня частина була на основі деревно-волокнистої плити.

В даний час ринок пропонує безліч різновидів ламинатного паркету, що відрізняється по малюнку поверхні і стійкості до зношування в процесі експлуатації, що створює багато можливостей для створення не надто матеріально обтяжливих і одночасно якісних рішень в області дизайну інтер'єру. Так, норвезько-бельгійський ламінат berry alloc має ряд цікавих властивостей, які можуть зацікавити дизайнерів і власників квартир. Він відрізняється дуже широким вибором малюнків, що імітують текстуру натурального дерева - всього існують сто сімдесят варіантів. Гладкість бічних поверхонь, що забезпечує хорошу стиковку мостин без щілин або зазорів, досягнута застосуванням лазерної технології різання дощок. Приємно дивує стійкість матеріалу до впливу вологи (що дозволяє вологе прибирання приміщення з таким підлогою) плюс до стирання. Додатковий бонус - простота монтажу, що дозволяє заощадити час і гроші.

Приємні сюрпризи чекають і тих, чий вибір припав на німецький ламінат artholtz. У його оформленні застосовується техніка брашірованіе, що надає колекціям Althaus, Meridiana і Fuerte вид вишуканого старовинного паркету. При цьому експлуатаційні властивості матеріалу перебувають на висоті, що дозволяє використовувати його в приміщеннях з несприятливими умовами, таких як дитяча або кухня.


Похожие страницы:

  1. ​Изготовление вина
  2. ​Як вибрати сейф для дому?
  3. ​Алюмінієвий профіль
  4. ​Минеральная вата