Февраль 22, 2017 – 20:31Категорія обробки "економ" - це самий не витратний ремонт квартири ідеально підходить для новобудов. Його назва говорить сама за себе. При виконанні даної категорії можна до мінімуму скоротити комплекс оздоблювальних робіт, істотно зекономити на будівельних матеріалах, при всій економії можна добитися вельми непоганої якості, але природно на такого як в більш високих категоріях.

При ремонті квартири економ класу проводяться роботи по частковому вирівнюванню стін і стель, стелі найчастіше застосовуються натяжнике, вартість яких набагато нижче ніж якісна обробка і фарбування, заміни сантехніки, укладання підлогових покриттів, найчастіше без вирівнювання підлоги. Так само при ремонті економ Клааса проводиться мінімальний набір робіт по електриці.

Вы можете приобрести апартаменты в ЖК "Малахит" на сайте: http://malahyt.com.ua/complex/genplan/, цены Вас приятно удивят.


Саме через мінімального набору обробки і складиваеться невисока ціна ремонту даної категорії. Середня ціна ремонту економ класу становить від 2500 до 4500р за м2 по підлозі.

Ціни на "Комфортний" ремонт і обробку квартири

Категорія обробки "КОМФОРТ" - це хороший і якісний ремонт квартири виконується в суворій відповідності з усіма будівельними нормами СНиП та ГОСТ. Даний тип ремонту квартири можливий і затребуваний в новобудовах, але буває і його застосування в будинках старого фонду, якщо не планується перепланування та стан квартири не доведено до критичного.

При виконанні ремонту квартири категорії Комфорт, застосовуються оздоблювальні матеріали середньої цінової категорії і хорошої якості. Ціни на оздоблювальні роботи середні, відповідають прайс-листу на оздоблювальні роботи, але при використанні більш дорогих оздоблювальних матеріалів (преміум класу або вище середньої цінової категорії) - вартість оплати робіт може зростати.

Середня вартість комфортного ремонту склалася з статистики, тому що це найбільш затребувана категорія ремонту для людей які купують квартири в нових будинках.

Ціна ремонту "Комфорт" класу становить - від 4500 до 6500р за м2 по підлозі (роботи) і від 1000 до 2000р чорнові оздоблювальні матеріали.

Вартість "Капітального ремонту" квартири під ключ

Категорія обробки "КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ". Капітальний ремонт передбачає внесення кардинальних змін в зовнішній вигляд приміщень, а також заміну вийшли з ладу вузлів комунікацій, усунення недоліків, допущених при будівництві, зміна планування приміщення. Вартість ремонту такого масштабу досить висока, адже він вимагає виконання широкого спектру серйозних робіт і залучення кваліфікованих фахівців, здатних вирішувати завдання будь-якої складності.

Капітальний ремонт включає в себе: повний комплекс робіт по демонтажу старої обробки, зведення нових перегородок, влаштування нових підлог, повну заміну електрики і сантехніки. При цьому зводяться нові перегородки, вирівнюються по маяках стіни і підлоги. Капітальний ремонт квартири - назва говорить сама за себе!

Ціна ремонту такого типу варіюється в межах від 5500 до 8000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за квадратний метр.

Ціна "Євроремонту" квартири в Санкт-Петербурзі

Категорія обробки - "ЄВРОРЕМОНТ" Євроремонт - це цілий комплекс робіт і заходів, спрямованих на створення красивого, комфортабельного, функціонального поміщений


Похожие страницы:

  1. Выбор полипропиленовой ленты
  2. Мяка черепиця або металочерепиця
  3. Догляд за штучним ставком в саду
  4. ​Зимний сад как элемент интерьера
  5. ​Как подобрать мебель в квартиру