Февраль 15, 2015 – 10:52

Побудувати альтанку на садовій ділянці легко можна самому. Спочатку виберемо місце для неї. По-перше, не слід будувати будь будови ближче 5 метрів від паркану, так як це заборонено стандартами і може викликати претензії сусідів. По-друге, альтанка є джерелом тіні. Вона не повинна затінювати садові рослини, грядки і посадки. V-третіх, альтанка Плюси Побудований на rovnoj горизонтальній поверхні.

 

Описувана альтанка має грунтовий (земляний) стать, але можна залити підлогу бетоном або зробити дерев'яний настил.Зараз готуються до публікації статті про те, як заливати бетоном майданчики і доріжки і про те, як правильно робити покрівлю.Підпишіться на новини, щоб не пропустити.

 

Схема, конструкція дачної альтанки

 

Альтанка збирається на стовпах, які встановлюються в грунт.Стовпи робляться з бруса. Порода деревини - модрина. Стовпи потрібно робити саме з модрини, якщо Ви хочете, щоб Ваша альтанка радувала Вас багато років.Стовпи з ялини або сосни згниють через три роки, чим би Ви їх не просочували.

 

Строительство садовой беседки своими руками. Строить, построить самостоятельно. Чертеж. Описание. Схема. Дачная, деревянная. Малюнок 1

 

Малюнок 2

 

нижче privedeny вид спереду (малюнок 1) і вид збоку (малюнок 2) альтанка.На вигляді збоку показані три стовпа. З цього боку входу в альтанку немає.Попереду встановлюються чотири стовпи. Вхід в альтанку між центральними. Альтанка симетрична. Вхід до неї є і спереду, і ззаду. Альтанка має розміри 3 Х 3 метри.

Установка коротких стовпів

 

Будівництво починається з установки стовпів. На малюнку один відстань між стовпами складає...


Источник: hw4.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво альтанки для дачі
Будівництво альтанки для дачі
Будівництво альтанки і
Будівництво альтанки і

Микола Меркушкин: «Самарська область може стати опорним регіоном країни» - Волга комуна
На так Своїми sosluživcami vozvraŝalsâ з Москви на машині через Витрата на трасі М-5 і ostanovilsâ закуски в маленькому селі mordovskom Умет, відомий великою кількістю придорожньому кафе.Вони почали розплачуватися і ..

Як я зазначав евенський новий рік - Argumenty.ru
Tam Напередодні та načinalsâ вихідний: sobralis і гості, і жителі - і трибуни говорив Вітаємо, hvalilis CTO мотузка бог desâtyj існує stojbiŝe évenov Менедек, kotoroi anavgajcy postroili себе і свої власні его prodolžaût Побудований за SIH повідомлення.І що, де Матвій? Матвію!


Похожие страницы:

  1. Будівництво Дерев'яною Альтанки Своїми Руками
  2. Будівництво Металевої Альтанки Своїми Руками
  3. Будівництво Простий Альтанки Своїми Руками
  4. Будівництво Дачній Альтанки Своїми Руками