Як побудувати альтанку своїми руками

Февраль 12, 2015 – 10:39

Всі знають, що таке альтанка і які позитивні функції вона в собі несе, але далеко не всі знають, як побудувати альтанку своїми руками.Сподіваємося, що наша стаття допоможе вам дізнатися відповіді на головні питання, що виникають при будівництві альтанки для дачі, і після її прочитання ви зможете побудувати альтанку для дачі своїми руками.

 

Види і матеріали для альтанок обмежуються тільки уявою будівельника.Альтанки бувають дерев'яні, металеві, кам'яні, відкриті, засклені та інші.Основний вибір матеріалів та інших ключових моментів при проектуванні альтанки виходить від місця і призначення возводимой альтанки. Как построить беседку своими руками Одне якість альтанки незмінно - вона повинна уособлювати легкість, витонченість і бути єдина з навколишнім ландшафтом і природою в цілому.

 

Процес будівництва альтанки для дачі своїми руками

 

Для зручності пояснення всього процесу будівництва, опишемо послідовність будівництва прямокутної альтанки з розмірами 3, 5x2, 2 метри і у висоту на 2, 5 метра.Матеріалом буде дерево, а за кількістю місць в альтанці будемо орієнтуватися на 10 осіб. Зробивши начерк на папері і розписавши розміри, потрібно переконатися в їх правильності вже на місцевості.Для цього достатньо вбити кілочки і натягнути волосінь, після чого розмістити стіл і стільці і перевірити, чи всі бажані деталі конструкції вписуються в поточне розташування і де краще розмістити стовпи та інші масивні деталі конструкції.

 

По 4м кутах альтанки викопаємо ями глибиною 50 см для стовпів перетином 10х10 см і заввишки 3 метри.Додатково викопаємо ями по середині великих сторін альтанки, а також в її центрі.Перед зануренням стовпів в землю, необхідно обробити закопувати їх частина гудроном і обернути руберойдом.Після занурення стовпи вирівнюються по висоті і вертикалі рівнем (можна використовувати рейки для тимчасового з'єднання стовпів) і заливаються попередньо приготовленим цементним розчином.Через добу, коли розчин схопиться, на верхніх краях стовпів робиться обв'язка із брусів перетином 50x100 мм.


погода шаргород

Источник: www.stroitelstvosovety.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво альтанки для дачі
Будівництво альтанки для дачі
Будівництво альтанки і
Будівництво альтанки і

Микола Меркушкин: «Самарська область може стати опорним регіоном країни» - Волга комуна
На так Своїми sosluživcami vozvraŝalsâ з Москви на машині через Витрата на трасі М-5 і ostanovilsâ закуски в маленькому селі mordovskom Умет, відомий великою кількістю придорожньому кафе.Вони почали розплачуватися і ..

Як я зазначав евенський новий рік - Argumenty.ru
Tam Напередодні та načinalsâ вихідний: sobralis і гості, і жителі - і трибуни говорив Вітаємо, hvalilis CTO мотузка бог desâtyj існує stojbiŝe évenov Менедек, kotoroi anavgajcy postroili себе і свої власні его prodolžaût Побудований за SIH повідомлення.І що, де Матвій? Матвію!

Похожие страницы:

  1. Будівництво Літньої Альтанки Своїми Руками
  2. Будівництво Дерев'яною Альтанки Своїми Руками
  3. Будівництво Простий Альтанки Своїми Руками