Металева альтанка своїми руками - улюблене місце в саду для відпочинку

Февраль 20, 2015 – 11:22

металлическая беседкаЯк приємно провести час на свіжому повітрі за чашкою ароматного чаю в колі сім'ї чи близьких друзів, слухаючи спів птахів, відчуваючи легкий подих вітерця і спостерігаючи, як сонце йде за горизонт.Забезпечити такий комфорт на дачі або заміській ділянці зможе побудована своїми руками металева альтанка, оточена квітами і кучерявими рослинами.Виконана з душею, вона стане головною прикрасою саду.

 

Споруди бувають стаціонарні і переносні.Перший вид припускає споруду на фундаменті. Переносні найчастіше являють собою розбірну конструкцію, яку можна переставляти з одного місця на інше.Використовуються вони тільки в літній період для укриття від спеки.

 

ажурная беседка По конструкції альтанки теж бувають різні.

 
   
 • Закриті, які швидше нагадують веранду. У них не відчувається такої близькості з природою, як в інших варіантах.Це засклена конструкція, для якої може бути передбачено опалення.У цьому випадку не страшні морозна погода, сильний вітер, сніг або дощ.
 •  
 • Напіввідкриті, з глухою стіною з однієї або декількох сторін.Вони здатні захистити від легких примх погоди, забезпечуючи свіже повітря і не закриваючи прямого огляду на сад.Напіввідкритими також вважаються альтанки, у яких закрита нижня частина стін.
 •  
  металл для беседки  
   
 • Відкритий Метал альтанка - Там kruževnaâ дизайн, в kotoroje визначив Опори і дах для притулок від сонця і дощу.
 •  
 

Крім того, альтанки можуть бути окремо розташовані та прибудовані до будинку або іншому будовою.

 

На ринку представлено безліч пропозицій присадибних конструкцій з різних матеріалів на будь-який смак, але обійдеться це дуже дорого, та й споруджена своїми руками альтанка принесе набагато більше радості.

 

Кращим варіантом для розташування конструкції є затінене місце поблизу дерев або прямо під їх кронами. своими руками Якщо поставити альтанку на відкритій ділянці, вона буде сильно нагріватися в сонячну погоду і не зможе принести той комфорт, на який розраховують господарі.Навіть увечері там буде дуже незатишно.

 

Якщо вирішено прибудувати альтанку до іншого будовою, треба правильно вибрати сторону, щоб пекучі сонячні промені не нагрівали конструкцію.

 

Обов'язково береться до уваги, скільки чоловік повинна вмістити альтанка.Розміри цієї споруди значно відрізняються для проведення часу 4-х осіб або 15-ти.Крім того, не варто розташовувати конструкцію далеко від дому - буде незручно накривати на стіл.

 

Прийнято вважати, що найпростіше зробити прямокутна споруда, але таку думку справедливо тільки для примітивної конструкції.Якщо ті ж дванадцять секцій розташувати по колу, вийде альтанка набагато більшої площі.


Источник: 101dizain.ru

Возможно, вам понравится:

Садові альтанки своїми руками
Садові альтанки своїми руками

Микола Меркушкин: «Самарська область може стати опорним регіоном країни» - Волга комуна
На так Своїми sosluživcami vozvraŝalsâ з Москви на машині через Витрата на трасі М-5 і ostanovilsâ закуски в маленькому селі mordovskom Умет, відомий великою кількістю придорожньому кафе.Вони почали розплачуватися і ..

Як я зазначав евенський новий рік - Argumenty.ru
Tam Напередодні та načinalsâ вихідний: sobralis і гості, і жителі - і трибуни говорив Вітаємо, hvalilis CTO мотузка бог desâtyj існує stojbiŝe évenov Менедек, kotoroi anavgajcy postroili себе і свої власні его prodolžaût Побудований за SIH повідомлення.І що, де Матвій? Матвію!

Похожие страницы:

 1. Будівництво Дачній Альтанки Своїми Руками
 2. Будівництво Прямокутної Альтанки Своїми Руками
 3. Будівництво Літньої Альтанки Своїми Руками
 4. Будівництво Дерев'яною Альтанки Своїми Руками
 5. Будівництво Металевого Гаража Своїми Руками