Май 20, 2014 – 08:17

Летняя беседка своими руками Одним з прикрас дачної ділянки можуть служити літні альтанки.І чим ажурні вони виконані, тим елегантніше вписуються в місцевий ландшафт.
Але альтанка є не тільки декоративним оформленням садової ділянки.Це справжня функціонуюча споруда, що служить для захисту від жарких променів сонця і укриття від дощу.Літо альтанка Своїми руками vozvoditsâ легко і швидко.При цьому особливих пізнань і навичок роботи не вимагає. Адже це буде проста конструкція, що включає в себе стійки-опори і лежачу на них дах.
Тому для початку варто заготовити прямокутні бруси (40х80 мм) довжиною 2-2, 5 м.Кількість таких брусів слід розрахувати, виходячи з самої форми літньої альтанки.Якщо ви профан в будівельній справі, зупиніть свій вибір на класичному варіанті.Шестигранна альтанка, своїми руками зведена, буде непоганим авторським рішенням.Така конструкція є більш стійкою в порівнянні з іншими варіантами.Та й відчуття простору дана форма дає більшу.  
Щоб зміцнити конструкцію, опори її слід поставити на надійні «ноги».Для цього в місцях установки балок-опор (6 кутів альтанки) викопуються ямки на глибину 12-15 см.У них засипається пісок і добре утрамбовується (бажано зволожений).
На пісочну «подушку» встановлюють бетонні блоки, які слід застелити руберойдом (з метою гідроізоляції).Від блоку до блоку укладаються дерев'яні бруси перетином 40х60 мм - це буде підстава для настилання підлоги, зібраного з шпунтових дощок.Бруси між собою можна додатково закріпити зручним для вас способом.Але це не обов'язково, тому набиті на них дошки вже є хорошим кріпленням всієї конструкції підлоги.
По кутах готового статі встановлюються стійки-опори і грунтовно закріплюються на ньому.І зверху кожної балки кріпляться елементи верхньої обв'язки, які стануть основною опорою для даху.В якості покрівельного матеріалу можна використовувати м'яку черепицю або ондулін.
Що ж до стін літньої альтанки, то вони, власне, і не потрібні.Достатньо по периметру альтанки (крім прорізу-входу) висадити кучеряві рослини (виноград або плющ, наприклад), які створюватимуть додаткову тінь.Але можна декорувати альтанку і ажурною в'яззю з тонких рейок, укріплених в отворах між балками в хитромудрі решітки.Для ...


Источник: thenewz.info

Возможно, вам понравится:

Садові альтанки своїми руками
Садові альтанки своїми руками

Микола Меркушкин: «Самарська область може стати опорним регіоном країни» - Волга комуна
На так Своїми sosluživcami vozvraŝalsâ з Москви на машині через Витрата на трасі М-5 і ostanovilsâ закуски в маленькому селі mordovskom Умет, відомий великою кількістю придорожньому кафе.Вони почали розплачуватися і ..

Як я зазначав евенський новий рік - Argumenty.ru
Tam Напередодні та načinalsâ вихідний: sobralis і гості, і жителі - і трибуни говорив Вітаємо, hvalilis CTO мотузка бог desâtyj існує stojbiŝe évenov Менедек, kotoroi anavgajcy postroili себе і свої власні его prodolžaût Побудований за SIH повідомлення.І що, де Матвій? Матвію!


Похожие страницы:

  1. Будівництво Дерев'яною Альтанки Своїми Руками
  2. Будівництво Металевої Альтанки Своїми Руками
  3. Будівництво Дачній Альтанки Своїми Руками
  4. Будівництво Дачній Побутовки Своїми Руками
  5. Будівництво Літньої Веранди Своїми Руками