Двосхилий дах своїми руками

Декабрь 15, 2014 – 04:52

каркас двускатной крыши Плануючи будівництво свого будинку, кожен продумує все до дрібниць: і тип фундаменту, і конструкцію несучих стін, і покрівлю.Мабуть, найпопулярнішим варіантом покрівлі є «дах про два скатах», тобто класична двосхилий дах своїми руками.

 

Чому саме вона? Тому що такий тип даху має ряд переваг: вона більш стійка до вітрових навантажень, має досить привабливий вигляд і просту (порівняно з іншими скатними дахами, не рахуючи односхилого навісу) конструкцію.Нарешті, дах такого типу можна спорудити самостійно - потрібно тільки правильно зробити необхідні розрахунки.Так, і ще витрата матеріалів не так уже й великий.

 

стропильная система крышиЩе одним доказом на користь двосхилим покрівлі є швидкість (швидкість), з якою стікають опади - а це теж є важливим фактором при підборі типу покрівлі.Крім цього, конструкція двосхилого даху припускає безліч дизайнерських прийомів, завдяки яким архітектурі вашого будинку можна надати максимум унікальності.

 

Проте, будівництво двосхилим даху своїми силами увазі наявність певних знань, без яких спорудити дах буде важко.

 

Особливості конструкції

 

возведение двускатной крышиКонструкція складається з двох поверхонь (скатів), розташованих один до одного під певним кутом і мають одну лінію дотику.Іншими краями скати спираються на несучі стіни будинку, що мають однакову висоту.Лінія дотику скатів називається коником, а бічні кріплення стін - фронтонами.

 

Треба сказати, що сам кут двосхилим даху, і ширина з довжиною самих скатів, так само як і довжина звисів покрівлі можуть мати самі різні розміри, які залежатимуть тільки від проекту будинку.Цей підхід дає можливість отримати додаткову житлову площу у вашому домі.

 

В dvuskatnoj пристрої Дах Своїми руками дуже važnym є Правильний дизайн ферми розрахунок системи, посколку а саме системи stropilnoj буде zaviset крадіжки Особисте дах.Ось чому фахівці радять не економити на якості матеріалів.

 

Природно, матеріал для крокв теж слід підбирати правильно: рівні балки без тріщин і сучків.Як правило, для кроквяних «ніг» використовується високоміцна деревина сосни.А ось перекручену деревину застосовувати не рекомендується - щоб уникнути утворення нерівностей при влаштуванні даху.


Источник: novakrovlya.ru

Возможно, вам понравится:

Шестигранна альтанка своїми
Шестигранна альтанка своїми

Микола Меркушкин: «Самарська область може стати опорним регіоном країни» - Волга комуна
На так Своїми sosluživcami vozvraŝalsâ з Москви на машині через Витрата на трасі М-5 і ostanovilsâ закуски в маленькому селі mordovskom Умет, відомий великою кількістю придорожньому кафе.Вони почали розплачуватися і ..

Як я зазначав евенський новий рік - Argumenty.ru
Tam Напередодні та načinalsâ вихідний: sobralis і гості, і жителі - і трибуни говорив Вітаємо, hvalilis CTO мотузка бог desâtyj існує stojbiŝe évenov Менедек, kotoroi anavgajcy postroili себе і свої власні его prodolžaût Побудований за SIH повідомлення.І що, де Матвій? Матвію!


Похожие страницы:

  1. Будівництво Дерев'яною Альтанки Своїми Руками
  2. Будівництво Металевої Альтанки Своїми Руками
  3. Будівництво Садовій Альтанки Своїми Руками
  4. Будівництво Простий Альтанки Своїми Руками
  5. Будівництво двосхилим дахом Своїми Руками