Будівництво дерев'яної альтанки своїми руками.

Март 20, 2015 – 14:14

Строим беседку на даче своими руками. Як і будь-яке будівництво, будівництво альтанки починається з фундаменту.Будівництво дерев'яної альтанки включає в себе безліч етапів починаючи з фундаменту і закінчуючи покрівлею.Отже, розглянемо все по порядку.

 

Напевно, зводячи таку альтанку, Ви сподіваєтеся, що будете насолоджуватися відпочинком в ній не один рік.А для цього фундамент повинен відповідати хоча б мінімальним вимогам.Чотири цегли під кутами - не вихід. Так само як і чотири невеликих бетонних блоку - саме на них стояли ті самі типові дворові альтанки.

 

Строим беседку на даче своими руками. Основні проблеми такого спрощеного підходу - це те, що подібний фундамент не може похвалитися стабільністю.Грунт відчуває самі різні температурні і пластичні деформації, розмивається і просто осідає під вагою конструкції.У підсумку будь-які неуглубленние «стовпчики» через рік-два виявляються на рівні землі.Як результат, порушується вентиляція під підлогою альтанки і починається активне гниття.А через деякий час, прийшовши до своєї «вросла в землю» альтанці, можна виявити, що альтанки вже і немає - її просто здуло вітром! Підгнилі опорні стовпи просто зламалися! І добре, якщо в цей час всередині альтанки НЕ БУДЕ людей.

 

Для того щоб дерев'яна альтанка радувала Вас довговічністю, найкраще дотримуватися наступної технології підготовчих робіт:

 
     
  1. Розчистити і вирівняти майданчик під альтанку, прибравши родючий шар землі.Даний захід переслідує дві мети - по-перше, виключається будь застаивание вологи під альтанкою і як наслідок знижується ризик гниття статі, по-друге, під альтанкою не розвиватиметься рослинність.
  2.  
  3. На розчищеної і підготовленому майданчику для альтанки слід розмітити контур майбутньої споруди, використовуючи відомий принцип рівності діагоналей.Домігшись рівності сторін і прямих кутів, можна починати замислюватися і про самому фундаменті.
  4.  
 

І ось тут-то і виникає головна проблема - проблема вибору.Як відомо, типів фундаментів буває декілька. Найбільш поширені стрічковий, стовпчастий і фундамент-плита.Але для альтанки в переважній більшості випадків з економічних міркувань підходить тільки один варіант - стовпчастий фундамент.Винятки - дуже вологі і нестабільні грунту, в який стовпчастий фундамент не зможе виконувати свої функції.У цьому випадку краще всього використовувати фундамент-плиту, в якості якого цілком підійдуть звичайні ж / б плити, покладені на підсипку з піску.Але це надзвичайно екстремальний варіант - щоб будувати альтанку на практично болоті, треба мати дуже серйозні підстави.Тому, починаючи


Источник: www.moia-dacha.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво альтанок своїми
Будівництво альтанок своїми
Будівництво альтанки частина № 6
Будівництво альтанки частина № 6

Микола Меркушкин: «Самарська область може стати опорним регіоном країни» - Волга комуна
На так Своїми sosluživcami vozvraŝalsâ з Москви на машині через Витрата на трасі М-5 і ostanovilsâ закуски в маленькому селі mordovskom Умет, відомий великою кількістю придорожньому кафе.Вони почали розплачуватися і ..

Як я зазначав евенський новий рік - Argumenty.ru
Tam Напередодні та načinalsâ вихідний: sobralis і гості, і жителі - і трибуни говорив Вітаємо, hvalilis CTO мотузка бог desâtyj існує stojbiŝe évenov Менедек, kotoroi anavgajcy postroili себе і свої власні его prodolžaût Побудований за SIH повідомлення.І що, де Матвій? Матвію!

Похожие страницы:

  1. Будівництво Садовій Альтанки Своїми Руками
  2. Будівництво Металевої Альтанки Своїми Руками
  3. Будівництво Дерев'яного Гаража Своїми Руками
  4. Будівництво Дерев'яною Веранди Своїми Руками