Будівництво дачної альтанки своїми руками, фото альтанки на дачі, як зробити, побудувати дачні альтанки

Январь 10, 2015 – 08:47

Ніщо не додає саду такий завершений вигляд, як альтанка на дачі.З її допомогою ви можете в будь-який час милуватися своїм зеленим царством, бути добре захищеним від решти світу.Спробуйте знайти людину, яка не хотіла б, щоб в його саду був куточок, в якому він міг би відчувати себе надійно захищений від холодного вітру і палючого сонця, міг би посидіти з друзями за чашкою чаю, без перешкод почитати або помріяти про сокровенне, і в теж час бути одночасно оточеним свіжою зеленню і куточком ароматних троянд.  
Все це досягається за допомогою павільйонів і альтанок, які до того ж є ще й виразними елементами садового дизайну.З тлумачного словника В. І. Даля: альтанка - легеньке будова різного виду в саду, призначене для прикраси і відпочинку.Павільйон - пов'язана з природою, невелика легка окремо стоїть споруда відкритого характеру.Чим же вони власне розрізняються?  
Альтанка - це довільної архітектури легка крита споруда, ніколи не скління.
Садовий павільйон - це як правило засклена суміш невеликого садового будиночка і альтанки.Форма павільйону - округла, восьми-або шестигранна - завжди строго геометрична.Павільйон також може мати вигляд даху на чотирьох і більше опорах, не маючи при цьому огорож по периметру.
Розмір  
Якщо ви вирішили, що будівництво дачної альтанки, вам все ж необхідно, то розмір - один з найважливіших критеріїв при її будівництві для конкретного саду або купівлі вже готової альтанки.Через деякий час, вам може здатися, що ваша альтанка занадто мала для втілення тих ідей, яких ви хотіли в ній втілити, тому слід пам'ятати, що альтанка для дачі, зазвичай має площу від 5 до 20 кв.м. Якщо ви хочете, щоб ваша альтанка на дачі могла вільно розмістити під своїм дахом стільці для чотирьох чоловік або стіл, то внутрішній діаметр споруди не повинен бути менше 2, 5-2, 8 м.З метою економії місця, замість стільців, по периметру або окружності вашої альтанки можна встановити лавочку.При установці такої лавочки, достатнім діаметром є діаметр - 2, 2 м.Для того, щоб альтанка на дачі не пригнічувала інші об'єкти саду, її розмір потрібно підбирати пропорційно розміру саду.
Моделі  


Источник: atmwood.com.ua

Возможно, вам понравится:

Будівництво альтанок своїми
Будівництво альтанок своїми
Будівництво альтанки частина № 6
Будівництво альтанки частина № 6

Микола Меркушкин: «Самарська область може стати опорним регіоном країни» - Волга комуна
На так Своїми sosluživcami vozvraŝalsâ з Москви на машині через Витрата на трасі М-5 і ostanovilsâ закуски в маленькому селі mordovskom Умет, відомий великою кількістю придорожньому кафе.Вони почали розплачуватися і ..

Як я зазначав евенський новий рік - Argumenty.ru
Tam Напередодні та načinalsâ вихідний: sobralis і гості, і жителі - і трибуни говорив Вітаємо, hvalilis CTO мотузка бог desâtyj існує stojbiŝe évenov Менедек, kotoroi anavgajcy postroili себе і свої власні его prodolžaût Побудований за SIH повідомлення.І що, де Матвій? Матвію!


Похожие страницы:

  1. Будівництво Альтанки Своїми Руками
  2. Будівництво Простий Альтанки Своїми Руками
  3. Будівництво Літньої Альтанки Своїми Руками
  4. Будівництво Садовій Альтанки Своїми Руками
  5. Будівництво Дачній Побутовки Своїми Руками