Альтанки для дачі своїми руками: правила будівництва + 7 оригінальних ідей

Столбчатый фундамент для беседкиЯкщо альтанка, розташована в гущі саду, природним чином захищена від сонця, опадів і вітру, то інший її варіант, розміщений на відкритому місці присадибної ділянки, вимагає більш продуманого підходу.Тут потрібно потурбуватися про те, щоб з підвітряного боку знаходився паркан, стіна будинку або посадка у вигляді чагарнику, були прокладені доріжки, що ведуть до альтанки і вхід в її був зорієнтований так, щоб не потрібно було довго обходити споруду, перш ніж потрапити туди.

 

Незважаючи на велику кількість самобутніх рішень для облаштування альтанки на дачі або земельній ділянці, що прилягає до приватного будинку, будівництво фундаменту-підстави під таку споруду є найважливішим моментом.

 

Для таких невеликих будівель, як альтанки, застосовуються спрощені види фундаментів, легко зводяться власними силами - стрічковий, стовпчастий, пальовий, рідше - монолітний.

 

Каркас для альтанки може бути виконаний з дерев'яного бруса, металевого профілю або арматури.Основна умова конфігурації альтанки - її відкритість, легкість, поєднання з природним середовищем, тобто стіни не повинні бути повністю глухими, викладеними з цегли або каменю.Якщо тільки ви не збираєтеся влаштовувати в ній барбекю - тоді цей варіант буде краще.

 

Найпростіше покрити альтанку бітумною черепицею, як показано в цьому відео-прикладі:

 

Беседка из камня и камыша Можливо, вас зацікавить, як побудувати альтанку своїми руками з самих що ні на є простих матеріалів, буквально валяються під ногами.Придивіться до звичайних пластикових пляшках, які нікуди, здавалося б, не можна застосувати, але і шкода викинути - весь час здається, що десь вони да знадобляться.Ви з легкістю можете використовувати пляшки із пластику, як будівельний матеріал для дачної альтанки, причому без особливих зусиль спорудити її самостійно.Тут, звичайно ж, не обійтися без обов'язкових етапів облаштування фундаменту, каркаса і даху, які зажадають і фінансових, і трудових витрат.Стіни будуть е Павільйони Своїми руками, зроблені з пластикових пляшок, кілька Того, Що obojdutsâ безкоштовно, Tak більше і служити neplohim варіант захисту від сонця і опадів.


Источник: diz-cafe.com

Возможно, вам понравится:

як зробити ланцюг з дерева
як зробити ланцюг з дерева
Будівництво альтанки частина № 6
Будівництво альтанки частина № 6

Микола Меркушкин: «Самарська область може стати опорним регіоном країни» - Волга комуна
На так Своїми sosluživcami vozvraŝalsâ з Москви на машині через Витрата на трасі М-5 і ostanovilsâ закуски в маленькому селі mordovskom Умет, відомий великою кількістю придорожньому кафе.Вони почали розплачуватися і ..

Як я зазначав евенський новий рік - Argumenty.ru
Tam Напередодні та načinalsâ вихідний: sobralis і гості, і жителі - і трибуни говорив Вітаємо, hvalilis CTO мотузка бог desâtyj існує stojbiŝe évenov Менедек, kotoroi anavgajcy postroili себе і свої власні его prodolžaût Побудований за SIH повідомлення.І що, де Матвій? Матвію!


Похожие страницы:

  1. Будівництво Альтанки Своїми Руками Кошторис
  2. Будівництво Альтанки Своїми Руками Проекти
  3. Будівництво Альтанки Своїми Руками Покроково
  4. Будівництво Альтанки Своїми Руками Поетапно
  5. Будівництво Альтанки Своїми Руками Схема