Октябрь 15, 2014 – 23:52

Альтанка - це один з найбільш поширених дачних павільйонів, який об'єднує в собі відразу кілька функцій - прикраса ділянки, зручне місце для споглядання природи, а також незамінне місце для відпочинку в компанії.

 

Вона, гармонійно поєднуючись з іншими декоративними елементами благоустрою дачі, стає основою ландшафтного дизайну.Якщо в ній, наприклад, передбачений мангал, то така альтанка буде основним місцем дачного відпочинку, важливість якого буде зростати під час сімейних свят.

 

В дачної альтанці відображається натура господарів, тим більше, якщо вони створювали її своїми руками. Її можна зробити збірної і розбірний, у вигляді кругової лавки під величезним і густим деревом або ж як серйозне будова з каменю, що має камін, засклені вікна і вміщає велику кількість людей.

 

вибір будівельних

 

Якщо Покладіть альтанка на solncepek вона prevratitsâ в estestvennuû печі, залишитися в kotoroje Стані просто nevynosimym.Місце для її розташування повинно відповідати загальному дизайну, а також бути досить затіненим, наприклад, кронами дерев.

 

Вітається її розташування поблизу водойми (як природного, так і штучного), який даватиме природну свіжість і прохолоду.Крім того, вид водного пейзажу буде заспокійливо діяти на тих, хто споглядає його, приносячи почуття умиротворення.При виборі місця варто також враховувати, щоб поруч з майбутньою альтанкою не було ніяких джерел шуму.

 

Каку predpočest ДИЗАЙН?

 

Павільйони podrazdelâûtsâ на тимчасові і постійні.Дачні альтанки першого типу монтуються на початку теплого сезону, а у вересні-жовтні їх демонтують, прибравши на зберігання в захищене від негоди приміщення.

 

Альтанки другого типу залишаються на місці постійно, тому при їх створенні особливу увагу варто приділити стійкості основи, в ролі якого можна використовувати тверде асфальтне або бетонне покриття або опору на палях.Забезпечити зв'язок з грунтом можна легким фундаментом або відрізками металевих або бетонних труб, заглибленими в землю.

 

Перевага тимчасової альтанки в тому, що її можна переміщати з місця на місце, а її недолік - це часті (двічі на рік) роботи з демонтажу.

 

Постійна - більш грунтовна, це незмінний елемент ландшафту садиби.

 

Якою б не був зроблений вибір, всіх елементів конструкції і предметам інтер'єру дачної альтанки необхідний надійний захист від впливів середовища: просочення антистатиками, надійна гідроізоляція, застосування декількох шарів лаку і емалі.


Источник: www.stroypraym.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво альтанок своїми
Будівництво альтанок своїми
Будівництво альтанки частина № 6
Будівництво альтанки частина № 6

Микола Меркушкин: «Самарська область може стати опорним регіоном країни» - Волга комуна
На так Своїми sosluživcami vozvraŝalsâ з Москви на машині через Витрата на трасі М-5 і ostanovilsâ закуски в маленькому селі mordovskom Умет, відомий великою кількістю придорожньому кафе.Вони почали розплачуватися і ..

Як я зазначав евенський новий рік - Argumenty.ru
Tam Напередодні та načinalsâ вихідний: sobralis і гості, і жителі - і трибуни говорив Вітаємо, hvalilis CTO мотузка бог desâtyj існує stojbiŝe évenov Менедек, kotoroi anavgajcy postroili себе і свої власні его prodolžaût Побудований за SIH повідомлення.І що, де Матвій? Матвію!

Похожие страницы:

  1. Будівництво Альтанки Своїми Руками Фото
  2. Будівництво Альтанки Своїми Руками Схема
  3. Будівництво Побутовки Своїми Руками Відео