Як побудувати альтанку своїми руками?

Март 27, 2015 – 14:57

Как построить беседку своими руками?Альтанка - найважливіший атрибут щасливою дачного життя. На свіжому повітрі можна відпочивати, зустрічати гостей, грати з дітьми ... Велике безліч «беседочний» конструкцій створила інженерна дачні думка! Вибір залежить від вашого бюджету, побажань і стилю заміського житла.Сьогодні ми розглянемо, мабуть, найпопулярніший вид альтанки: просторе і солідна споруда з мангалом.

 

Така конструкція відмінно підходить для прийому гостей і галасливих сімейних застіль.Масивна альтанка буде надійною і затишною в будь-яку погоду.

 

Фундамент

 

Для будівництва альтанки нам знадобиться малозаглиблений або незаглиблений стрічковий фундамент.Стрічка тут потрібна не стільки з конструкційних міркувань, скільки для солідності.До того ж це дозволить зробити підлогу, здатний без проблем витримувати велике навантаження.

 

Як зробити незаглиблений стрічку? Для початку прибираємо шар чорнозему.Краще розчистити від грунту все пляму забудови, а не просто викопати траншейки.Чорнозем вам стане в нагоді в городі чи на клумбі.

 

Після видалення чорнозему застелите утворилося поглиблення геотекстилем.Цей матеріал не дасть конструкції просісти в грунт. Бажано використовувати цілісний шматок геотекстилю.

 

Тепер можна приступати до спорудження опалубки для заливки бетонного фундаменту.Дошки зручно на кутах кріпити за допомогою металевих кронштейнів і підпирати прутками арматури.Щоб фундамент утворив жорстку раму, розбиваємо його площа на прямокутні осередки.Якщо планується встановити піч, то осередок під нею повністю заповнюємо бетоном, тобто створюємо бетонну плиту.

 

Дошки, взяті для опалубки, знадобляться потім при спорудженні даху або підлоги.Тому постарайтеся не сильно забруднити їх в бетоні: застелите опалубку зсередини товстим поліетиленом або спеціальної гідроізоляційної плівкою.

 

Металевий каркас

 

Тепер робимо арматурний каркас фундаменту і готуємо металеві опори: на них буде триматися дах альтанки.Для опор підійдуть профільні металеві труби перетином 50х100 мм і товщиною стінки 5 мм.

 

Нижня частина опори буде замурована в бетонний фундамент, а для металу контакт з бетоном не надто корисний.Так що поверхня труб бажано зачистити і покрити захисною грунтовкою.
Тепер встановлюємо опори на місце. Це, мабуть, найскладніше завдання.

 

Приварите до нижньої частини опори обрізки арматури, вони дозволять забезпечити краще зчеплення з бетоном.За допомогою двох-трьох дерев'яних рейок і струбцин опору можна виставити вертикально по рівню.Рейки одним кінцем впираються в землю, а іншим кріпляться до металу струбциною.Під опору підкладіть плоский камінь, щоб вона не вдавилася в грунт.


Источник: blog.mechtaevo.ru

Возможно, вам понравится:

Проекти альтанок своїми руками
Проекти альтанок своїми руками

Микола Меркушкин: «Самарська область може стати опорним регіоном країни» - Волга комуна
На так Своїми sosluživcami vozvraŝalsâ з Москви на машині через Витрата на трасі М-5 і ostanovilsâ закуски в маленькому селі mordovskom Умет, відомий великою кількістю придорожньому кафе.Вони почали розплачуватися і ..

Як я зазначав евенський новий рік - Argumenty.ru
Tam Напередодні та načinalsâ вихідний: sobralis і гості, і жителі - і трибуни говорив Вітаємо, hvalilis CTO мотузка бог desâtyj існує stojbiŝe évenov Менедек, kotoroi anavgajcy postroili себе і свої власні его prodolžaût Побудований за SIH повідомлення.І що, де Матвій? Матвію!


Похожие страницы:

  1. Будівництво Альтанки Своїми Руками Креслення
  2. Будівництво Альтанки Своїми Руками з Дерева
  3. Будівництво Альтанки Своїми Руками Покроково
  4. Будівництво Альтанки Своїми Руками Схема