Самостійне покрокове будівництво альтанки

Февраль 18, 2015 – 11:06

Дизайн беседки. А обмеження стосуються в більшості випадків його фантазій.Для будівництва альтанки можна вибрати наступні матеріали:

 
   
 • дерево;
 •  
 • метал;
 •  
 • камінь.
 •  
 

Можна навіть використовувати зростаючі дерева і чагарники, тоді у вас на ділянці точно все буде поєднуватися між собою, і ви отримаєте так звану "живу альтанку".Вони також можуть бути як закритими, так і покритими різноманітними матеріалами, наприклад, вони можуть бути засклені, оббиті дерев'яними рейками або дошками, обтягнуті та інше.Альтанка відноситься до малих форм архітектурної творчості і є одним з найбільш ефектних елементів ландшафтного дизайну.Існує ряд цікавих форм і, відповідно, різновидів конструкцій для альтанок. Эскиз беседки. Але навіть у тому випадку, коли ви в процесі будівництва зводите якусь стандартну альтанку, все одно на вашому конкретному ділянці виглядати вона буде інакше, ніж на сусідньому чи ще на чиємусь.Альтанки розрізняються, як уже говорилося, за матеріалом виконання і по конструкції.В останньому випадку вони розподіляються на закриті та відкриті.

 

Основні варіанти дизайнерських рішень, для того щоб побудувати альтанку

 

Дизайн пергола зазвичай вибирається шляхом зіставлення з дизайном навколишніх будинків.Найбільш популярний матеріал, для того щоб побудувати альтанку даного типу - деревина.Часто фахівці вибирають хвойні рослини: сосна, ялина. Набагато рідше в цих цілях використовується модрина. Беседка своими руками. Це пов'язано з тим, що ціна альтанки з модрини набагато вище, хоча довговічність модрини, в свою чергу, є тим перевагою, від якого відмовитися на користь іншого дерева досить складно.Тому хоч і зрідка, але можна зустріти на дачних ділянках альтанки, зроблені з даного матеріалу.

 

Основою для вибору матеріалу та супутніх характеристик в процесі конструювання і в ході будівництва є вибір місця розташування і призначення альтанки.При цьому необхідно враховувати найголовніше якість і призначення такого типу споруди.Воно повинно уособлювати легкість, вишуканість і об'єднуватися з оточуючими декоративними елементами, іншими будівлями на ділянці, з ландшафтом і природними особливостями в цілому.


Источник: stroybesedku.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво альтанки для дачі
Будівництво альтанки для дачі

Микола Меркушкин: «Самарська область може стати опорним регіоном країни» - Волга комуна
На так Своїми sosluživcami vozvraŝalsâ з Москви на машині через Витрата на трасі М-5 і ostanovilsâ закуски в маленькому селі mordovskom Умет, відомий великою кількістю придорожньому кафе.Вони почали розплачуватися і ..

Як я зазначав евенський новий рік - Argumenty.ru
Tam Напередодні та načinalsâ вихідний: sobralis і гості, і жителі - і трибуни говорив Вітаємо, hvalilis CTO мотузка бог desâtyj існує stojbiŝe évenov Менедек, kotoroi anavgajcy postroili себе і свої власні его prodolžaût Побудований за SIH повідомлення.І що, де Матвій? Матвію!

Похожие страницы:

 1. Будівництво Альтанки Своїми Руками Проекти
 2. Будівництво Альтанки Своїми Руками Поетапно
 3. Будівництво Веранди Своїми Руками Покроково