Садова альтанка своїми руками - креслення, поради, рекомендації

Январь 25, 2015 – 09:48

Шестигранная беседка сделанная своими руками Як правило, на присадибній ділянці, кожен дачник рано чи пізно замислюється про будівництво садової альтанки своїми руками, креслення який можна знайти без особливих проблем.Матеріалом для такого невеликого будови може служити дерево, цегла, камінь і полікарбонат.Ну а для зовсім вже економного господаря підійде і альтанка з тканини, благо немає нічого простіше, ніж цей вид будівельного матеріалу.

 

І так давайте Підійди до розгляду основних етапів будівництва садової альтанки, яка буде зроблена своїми руками, завдяки кресленнями представлених нижче!

 

Етап № 1 - підготовка до будівництва і детальне вивчення креслення!

 

Садовая беседка своими руками - чертеж Перед початком будівництва, спершу, визначаються з місцем, де буде розташовуватися майбутній куточок для відпочинку, а далі приступають до створення креслення альтанки і розробки проекту.

 

Але якщо все-таки така будова має місце бути, то проект альтанки просто необхідний.Справа в тому, що для всесезонного відпочинку в будовах такого типу обов'язково необхідна як система опалення, так і система освітлення! Врахуйте це, якщо ви плануєте відпочивати в садовій альтанці, яку неодмінно зробите своїми руками - цілий рік!

 

Прямоугольная беседка Альтанка з дерева є дуже популярною серед будов такого типу.Розглянемо більш докладно її креслення.

 

Фундамент зроблений з простих бетонних блоків, які можна або виготовити самому, або купити вже використані (це не дуже дорого!), Також можна самим залити цементний розчин (або готовий бетон) в опалубку.

 

Як ви вже звернули увагу, представлений креслення садової альтанки, яку ви можете зробити своїми руками - буде шестигранна.Власне кажучи, така форма є більш ніж традиційної, але особливим любителям все ж вдається створити квадратні і прямокутні форми альтанок.

 

Що стосується, площі даного типу споруди, то для комфортного відпочинку невеликої родини, цілком підійде 7-10 м2.Тому як, надалі, після того, як будівництво буде закінчено, постане питання розміщення меблів - адже стоячи відпочивати, кому захочеться?

 

Етап № 2 - вибір будівельного матеріалу!

 

Пиломатеріал, використовуваний в шестигранною альтанці краще придбати у самих виробників, так як каркас, стіни, і перила - будуть саме з дерева.


Источник: obesedkah.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво альтанки і
Будівництво альтанки і
Будівництво альтанки частина № 6
Будівництво альтанки частина № 6

Микола Меркушкин: «Самарська область може стати опорним регіоном країни» - Волга комуна
На так Своїми sosluživcami vozvraŝalsâ з Москви на машині через Витрата на трасі М-5 і ostanovilsâ закуски в маленькому селі mordovskom Умет, відомий великою кількістю придорожньому кафе.Вони почали розплачуватися і ..

Як я зазначав евенський новий рік - Argumenty.ru
Tam Напередодні та načinalsâ вихідний: sobralis і гості, і жителі - і трибуни говорив Вітаємо, hvalilis CTO мотузка бог desâtyj існує stojbiŝe évenov Менедек, kotoroi anavgajcy postroili себе і свої власні его prodolžaût Побудований за SIH повідомлення.І що, де Матвій? Матвію!

Похожие страницы:

  1. Будівництво Альтанки Своїми Руками Поетапно
  2. Будівництво Каміна Своїми Руками Креслення
  3. Будівництво Дахи Своїми Руками Креслення
  4. Будівництво Туалету Своїми Руками Креслення