Влітку для мільйонів дача стає місцем паломництва.Сюди приїжджають садити город, смажити шашлики і просто жити. Це прекрасний спосіб сховатися від міської суєти, відпочити, з'єднатися з природою.Для деяких дача - це ще й можливість проявити себе в будівництві та ландшафтному дизайні.Сьогодні при цілком прийнятних витратах можна зробити на дачі своїми руками альтанку, невеликий ставок, лазню або оформити сад каменів.
Вибір проекту майбутньої альтанки, її функціональність і термін служби в чому залежать від того, де вона буде розташовуватися.Якщо майданчик розташовується в низині і є ймовірність підтоплення, потрібен солідний фундамент.На ділянках з нерівним ландшафтом місце будівництва доведеться грунтовно вирівняти.Якщо на ділянці є водойма, розумним рішенням буде розташувати альтанку неподалік.Це забезпечить приплив свіжого повітря в полуденну спеку.
Також при виборі проекту потрібно враховувати кількість домочадців і їх переваги, розміри і мікроклімат ділянки, освітленість в різний час доби.
Альтанка повинна органічно вписуватися в загальний вигляд, тому перевагу краще віддати тим матеріалам, з яких побудований і сам будинок.Об'єднати будинок і альтанку на ділянці можна також за допомогою колірного рішення, елементів декору або загального стилю будівель.
Щоб не починати з чистого аркуша, можна пошукати готові проекти альтанок для дачі на тематичних ресурсах і доопрацювати їх з урахуванням особливостей ділянки і власних уподобань.
Визначившись з проектом і місцем розташування майбутньої альтанки, потрібно скласти кошторис і закупити всі необхідні будівельні матеріали.Хтось для реалізації своєї задумки найме робітників, але завзяті дачники задумаються, як зробити альтанку на Daca Своїми руками. при наявності потрібний час - це vpolne posilnaâ проблему.
Дерев'яні альтанки - це найпоширеніший варіант.Сучасні будівельні матеріали дозволяють захистити дерево від вологи, зміни погоди і комах, тим самим значно збільшивши термін служби конструкції.
Для зведення альтанки з дерева знадобляться пісок, цемент, щебінь, палі, арматура, дошка, брус, кріпильні деталі (саморізи, цвяхи, скоби), покрівельний матеріал (шифер, полікарбонат, черепиця або солома).
Будівництво будь-якої будівлі починається з фундаменту.Даний етап вимагає дотримання ряду правил і норм.
Це важливо знати: за наявності правильно закладеного фундаменту будь-яка споруда прослужить значно довше.
Існують декілька способів зведення фундаменту: стовпчастий, плитковий і стрічковий.
Столбчатий фундамент по праву вважається самим простим, доступним і найбільш стійким, що особливо важливо для ділянок з глинистими грунтами.Він здатний витримувати важкі споруди, незважаючи на плавучі грунти та заболочену місцевість.
Источник: 101dizain.ru
Возможно, вам понравится:

Микола Меркушкин: «Самарська область може стати опорним регіоном країни» - Волга комуна
На так Своїми sosluživcami vozvraŝalsâ з Москви на машині через Витрата на трасі М-5 і ostanovilsâ закуски в маленькому селі mordovskom Умет, відомий великою кількістю придорожньому кафе.Вони почали розплачуватися і ..
Як я зазначав евенський новий рік - Argumenty.ru
Tam Напередодні та načinalsâ вихідний: sobralis і гості, і жителі - і трибуни говорив Вітаємо, hvalilis CTO мотузка бог desâtyj існує stojbiŝe évenov Менедек, kotoroi anavgajcy postroili себе і свої власні его prodolžaût Побудований за SIH повідомлення.І що, де Матвій? Матвію!
Похожие страницы: