Март 29, 2015 – 15:06

Строительство беседки своими руками Будівництво альтанки своїми руками справу занятное і цікаве.Кожен з нас може спробувати себе в ролі будівельника і побудувати такий нескладний об'єкт малої архітектури. На ділянці, коли будинок вже побудований, можна зайнятися і місцем для відпочинку.Вибравши відповідне місце, починаємо зводити наше невелика будова.Наша альтанка буде таких розмірів: 3х3 м, висота від підлоги до стелі 2.5 м, загальна висота 3.3 м. Матеріалом для альтанки буде служити дерев'яний брус (каркас) і дерев'яні дошки (стать і дах).У ролі фундаменту ми використовуємо б / в покришки, які на половину висоти зариємо в землю і заллємо бетоном.В якості обробки використовуємо вагонку.

 

Фундамент альтанки

 

Початок будівництво альтанки

 

Каркас альтанки


Источник: prostostroy.com

Возможно, вам понравится:

Садові альтанки своїми руками
Садові альтанки своїми руками

Микола Меркушкин: «Самарська область може стати опорним регіоном країни» - Волга комуна
На так Своїми sosluživcami vozvraŝalsâ з Москви на машині через Витрата на трасі М-5 і ostanovilsâ закуски в маленькому селі mordovskom Умет, відомий великою кількістю придорожньому кафе.Вони почали розплачуватися і ..

Як я зазначав евенський новий рік - Argumenty.ru
Tam Напередодні та načinalsâ вихідний: sobralis і гості, і жителі - і трибуни говорив Вітаємо, hvalilis CTO мотузка бог desâtyj існує stojbiŝe évenov Менедек, kotoroi anavgajcy postroili себе і свої власні его prodolžaût Побудований за SIH повідомлення.І що, де Матвій? Матвію!

Похожие страницы:

  1. Будівництво Автомийки Своїми Руками
  2. Будівництво Гаража Своїми Руками
  3. Будівництво Побутовки Своїми Руками
  4. Будівництво Веранди Своїми Руками