Октябрь 28, 2018 – 11:46

Один з найбільш частих питань, що задаються майбутніми нареченими, звучить так: «Як я буду з ним спілкуватися, якщо не знаю іноземну мову? Мені страшно". Статистика міжнародного шлюбного агентства CQMI підтверджує: більше половини російськомовних жінок, які вийшли заміж в 2017 році, не розуміли мову свого нареченого і не могли самостійно висловлюватися. Звичайно, мовний бар'єр являє собою якусь складність в спілкуванні, але вона не настільки істотна, щоб відмовлятися від свого щастя і, тим більше, боятися вступу в шлюб з іноземним коханим.

Проверенное временем брачное агентство киев предлагает Вам свои услуги по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Знайомства для серйозних стосунків в Києві: способи подолання мовного бар'єру

У нашому агентстві міжнародних знайомств для серйозних стосунків фахівці прекрасно розуміють нерішучість жінок, що не говорять іноземною мовою, і готові дати кілька порад, щоб допомогти в спілкуванні з майбутнім чоловіком.

Порада 1. Якщо ви розумієте, що мовний бар'єр - це перепона, яка перешкодить подальшому спілкуванню, знайдіть спосіб її вирішити.

Кажуть, «в любові, як і на війні, всі засоби хороші». В даному твердженні є раціональне зерно, тому освойте, для початку, онлайн-сервіси для перекладу. Звичайно, інтерпретація російського тексту на іноземну мову за допомогою даного способу буде містити безліч помилок, але краще на питання чоловіка дати розгорнуту відповідь, щоб він відчув ваш інтерес до нього. Це набагато важливіше, ніж стилістичні або граматичні помилки.

Рада 2. Не соромтеся використовувати невербальні способи передачі інформації при зустрічі або спілкуючись дистанційно за допомогою відео-зв'язку.

За допомогою мови тіла і жестів можна дивно точно передавати інформацію іншій людині, тому бар'єр переборна, якщо є інтерес, бажання

спілкуватися і будувати сімейне життя. Дізнаючись один одного, ви навчитеся розуміти міміку, погляди і прагнення один одного. У такій атмосфері спілкування зазвичай народжується почуття любові, не тимчасового пориву, а саме глибокою, справжньою і надійної любові.

Порада 3. Вдосконалюйте свої знання. Розуміння іноземної мови на початковому рівні допоможе вам швидко адаптуватися в незнайомій країні і налагодити відносини з чоловіком.

Багато міжнародних сайти знайомств пропонують жінкам допомогу в спілкуванні з іноземцем за допомогою надання послуг перекладу на перших зустрічах. Однак така допомога лише тимчасова, тому жінці необхідно знайти спосіб самостійного спілкування з чоловіком. Якщо ви налаштовані на серйозні стосунки і ваша анкета в шлюбне агентство Києва подана усвідомлено, завчасно подумайте про вивчення іноземної мови. Це можуть бути дистанційні курси, якщо ви працюєте, або ж онлайн-курси з реальним спілкуванням з викладачем, іншими учнями і носіями мови.

Знайомства для серйозних стосунків в Києві: як почати продуктивно спілкуватися без знання мови

Вивчаючи профайл чоловіки, ви здивуєтеся, наскільки детально він про себе розповідає: де живе, працює, як ставиться до дітей, як дивиться на життя, що любить робити у вільний час і т.д. Тому отримати відповідь від жінки в 2-4 фразах для нього образливо. Якщо вам сподобався чоловік, постарайтеся розповісти про себе докладно, навіть якщо ви не знаєте мову, використовуючи онлайн-перекладач - так він зрозуміє, що цікавий вам.

Звертаючись в шлюбне агентство, щоб знайти дружину з іншої країни, наречений прекрасно розуміє, що вона може не знати мову, тому з розумінням поставиться до вашої відповіді, переведеному в онлайн-перекладача, і допоможе подолати мовний бар'єр.

Світле почуття любові може виникнути несподівано. Насолоджуйтесь їм і не турбуйтеся про те, що ви з нареченим розмовляєте на різних мовах, адже в світі є безліч способів подолання мовного бар'єру та з'єднання люблячих сердець!

Якщо ви будете почувати себе впевнено, будете намагатися встановити щирі взаємини з коханим і знайдете спосіб висловлюватися з ним, між вами не виникне ніяких психологічних проблем, навіть якщо ви говорите на різних мовах.

Мовний бар'єр не є проблемою для люблячих людей, тому знайомства для серйозних стосунків в Києві - ваш реальний шанс знайти своє щастя!


Похожие страницы:

  1. ​Обзор казино Джокер Вин: предложения, турниры, информация и многое другое!
  2. ​Проектування естакади: які принципи беруться до уваги при розробці документації?
  3. ​Скляний навіс доповнить фассади будівлі і підвищить затишок в ньому
  4. ​Томос-тур Порошенко: на встречу с президентом на Волыни людей свозили автобусами
  5. ​Патент на программное обеспечение или авторское право: все, что вам нужно знать