Декабрь 10, 2018 – 21:07

Жителям запорошених мегаполісів не так просто буває вирішити проблему озеленення в рамках власної квартири, оточеній асфальтом і бетоном. Звичайні кімнатні рослини не зможуть замінити ні парк, ні оранжерею.

А дуже хочеться мати в інтер'єрі хоч якийсь квітучий острівець, що складається із зелених насаджень, що створює затишок і гармонію в будинку. В даній ситуації є відносно нескладний вихід - фітодизайн інтер'єру.

Оригинальный препарат макмирор купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Одним з найбільш популярних варіантів фітодизайну останнім часом став зимовий сад. В ідеалі під зимовий сад має бути відведено окреме приміщення, причому максимально освітлене, з добре продуманою системою опалення, вентиляції та, звичайно, поливом. Оформляється класичний зимовий сад, як правило, за допомогою карликових дерев, всіляких квіткових композицій і навіть невеликих фонтанчиків. Темна, погано провітрюваних кімната категорично не підійде для таких цілей.

У стандартних квартирах єдиним приміщенням, щодо відповідним для облаштування домашнього саду, є балкон. Зрозуміло, його просто необхідно засклити, декоративні рослини повинні перебувати в стані максимального комфорту. Протяги, як і різкі скачки температури потрібно повністю виключити. Душевне тепло і високий рівень теплоізоляції і грамотна вентиляція забезпечать буйний ріст насаджень домашнього саду.

Крім того, можна зробити відведення опалення з кімнати, суміжній з балконом. Утеплене покриття для підлоги завершить картину. Вирішивши всі завдання по утепленню балкона, необхідно зайнятися освітленням. Навіть балкон, що знаходиться на сонячній стороні, доцільно додатково забезпечити фітолампи. Якщо не вдається забезпечити ідеально рівномірний розподіл світла, то в менш освітлених зонах краще розмістити кілька тіньовитривалих рослин (плющ, традесканції).

Підбираючи рослини для майбутнього саду, фахівці радять, в першу чергу, звернути свій погляд на цитрусові, яким зниження температури до + 15 ° С не перешкода для комфортного проживання. Не менш привільно себе будуть почувати по сусідству з цитрусовими деревами і рододендрони, для яких прийнятний той же температурний режим.

Плетене крісло і стилізований столик цілком адекватно впишуться в створений образ зимового саду.


Похожие страницы:

  1. ​Холодильні камери стандартні
  2. ​Використання скла в інтерєрі
  3. ​Зимний сад как элемент интерьера