Декабрь 1, 2014 – 21:36

Здавалося, не так давно роботи по оббивці меблів будь з величезним успіхом виконувалися виключно за допомогою маленьких цвяхів і молотка. Сьогодні ж всю м'які меблі прийнято обшивати тільки із застосуванням такого вірного помічника, як будівельний степлер.

Качественная электрическая тепловая завеса купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Само собою, розробка такого типу інструменту не стоїть на місці, на ринку вже можна знайти різні види степлерів для роботи з цвяхами. Тому тепер можна не переживати про ризик розбити палець молотком або думати про те, що в процесі роботи раптом погнеться цвях.

Якщо міркувати з об'єктивної точки зору, то варто зазначити, що працювати степлером набагато зручніше, ніж молотком. Очевидним плюсом є, в першу чергу, швидкість процесу, а також той факт, що одна з рук у вас залишається абсолютно вільною.

Для роботи з деревом це дійсно найкращий інструмент.

Різновиди будівельних степлерів

Щоб знати напевно, як правильно вибрати степлер будівельний, важливо як слід розібратися в класифікації такого типу інструменту. Отже, види степлерів:

Електричні;
Пневматичні;
Механічні
Степлер пневматичний

Такий вид степлерів відрізняється від інших тим, що величина повітряного тиску впливає на ударну силу скоби. Зазвичай така різновид застосовується в умовах, максимально наближеним до промисловим, де подача повітря забезпечується завдяки компресору.

Але в будівельних магазинах і супермаркетах можна придбати компресор невеликих розмірів, який працює від стандартної розетки (напруга 220 В), з нормальним тиском, що забезпечує працездатність. Відзначимо, що вартість такого обладнання досить висока, тому частіше всього воно використовується професіоналами в сфері реставрації та ремонту меблів. Якщо ж говорити про тих, кому степлер потрібен лише для одноразового застосування, то для таких користувачів цей варіант, звичайно ж, не підійде.


Похожие страницы:

  1. Який матеріал для покрівлі краще вибрати
  2. Как правильно установить маяки
  3. Як провести утеплення лоджії
  4. Будівельні Побутовки Своїми Руками