Июль 7, 2018 – 19:39

Сучасне будівництво передбачає використання двох видів цегли: силікатна і керамічна. Як правило, цегла використовують для будівництва самонесучих і несучих стін, а також перегородок багатоповерхових і одноповерхових будівель, внутрішніх перегородок, для заповнення пустот в монолітно-бетонних конструкціях.

Переваги стін з цегли:

Так як у цегли висока зносостійкість, стіни з цегли дуже міцні.

Чудова звукоізоляція.

Цегла стійкий практично до всіх умов клімату.

Цегла має високу міцність (не менше 25 мПа).

Вважається, що цегла «дихаючий» матеріал, що забезпечує сприятливий клімат всередині приміщення.

Качественные натяжные потолки в Красногорске недорого по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Зроблено з натурального, екологічного матеріалу - глини. Силікатна цегла - з кварцового піску, води і вапна.

Однак цегла також має і один недолік - висока влагопоглащаемость. При намоканні стіни в кілька разів втрачають свої теплозахисні властивості. Що стосується силікатної цегли, то, з огляду на високу вологопоглинання, він показує нестабільні результати ізоляції тепла по відношенню до керамічної цегли. Даний фактор слід враховувати здійснюючи утеплення стін.

Якщо взяти до уваги перераховані вище параметри цегли, то можна зробити висновок, що це ідеальний матеріал для зведення несучих стін, що дозволяє ефективно виконувати утеплення стін будинку з цегли будь-якими методами і всілякими матеріалами.

Мінеральна плита в системі утеплення

Виконувати утеплення стін цегляного будинку із застосуванням мінплити вважається ідеальним варіантом. Мінеральна вата, як і цегла, має високий коефіцієнт паропроникності, тому, якщо при утепленні цегляної стіни використовувати тільки матеріали, які володіють даною особливістю, то досягається ефект «дихаючий будинок».

Пінополістирол в системі утеплення

Якщо необхідно виконати утеплення стін будинку з цегли, товщина яких становить 100-120 мм, то є сенс використовувати в системі утеплення пінопласт марки ПСБС-25Ф. Він має невисоку паропроникність, але за рахунок збільшення товщини теплоізоляційного матеріалу, точка роси переміщається всередину утеплювача, при цьому система досягає позитивного ефекту. При наявності деяких мінусів даного матеріалу (пожежонебезпека, паропроникність), він має масу переважаючих позитивних якостей.


Похожие страницы:

  1. Який матеріал вибрати для забору
  2. Який матеріал для покрівлі краще вибрати
  3. Каким материалом лучше утеплять кирпичные стены