Май 20, 2018 – 17:31

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути - тому найкраще поїхати в один з наших магазинів, особисто переконається у високій якості продукції фабрики "Грація" і вибрати матрац. Але якщо ви в даний час зайняті - немає проблем завжди можна отримати індивідуальну консультацію по телефону. Просто зателефонуйте в будь-який наш магазин матраців (магазини матраци Москва тут, магазини матраци Санкт-Петербург тут), і вам допоможуть вибрати матрац і ліжко. Крім того, не зайвим буде зазначити, що матраци фабрики Грація унікальні по співвідношенню ціна-якість. Незважаючи на те, що ми використовуємо найкращі імпортні матеріали, ціни на матраци, нам вдається тримати на вельми доступному рівні.

Поради, як вибрати матрац.

Ви можете дізнатися докладну інформацію про те як правильно вибрати ортопедичний матрац на сайті his.ua абсолютно безкоштовно.

ортопедичні матраци

Ортопедичним зазвичай називають матрац, який дозволяє хребет у людини залишатися в фізіологічно правильній формі протягом всього часу лежання. Вибрати матрац, потрібно виходячи з цього принципу і власного уявлення про комфорт.

Як вибрати матрац c ортопедичними властивостями?

Якщо узагальнити наявну інформацію, можна виявити наступні закономірності:

Щоб мати ортопедичний ефект матрац повинен бути правильно підібраний. Це стосується як пружинних, так і безпружинних моделей.

Серед пружинних слід вибрати матрац з блоком незалежних пружин. Стиснення кожної пружини відбувається окремо від сусідніх, тому матрац по-різному прогинається під різними частинами тіла. Серія Грація Преміум.

Серед матраців з незалежними пружинами переважніше вибір матраца з великим числом пружин. Чим більше пружин, тим вище показник точкової еластичності. Серія Грація Еліт.

Як вибрати матрац і не прогадати?

Найдешевші матраци складаються з звичайних пружин, з'єднаних між собою і покритих поролоном або ватином. Спати на них не тільки не зручно, так як при найменшому русі по всьому матрацу розходяться хвилі, але і шкідливо - поролон і ватин добре вбирає піт і довго зберігають вологу. У вологому поролоні і ватині заводяться шкідливі мікроорганізми, які загрожують алергією, нейродерміту і псоріаз. Служить такий матрац 1-5 років.

Матраци на основі блоку залежних пружин з металевою рамкою по каркасу. Вона може наносити травми вам і вашим дітям.

Матраци на основі иглопробивного кокоса - він швидко руйнується від часу.

Слід обережно підходити до вибору матраців на основі натуральних трав або на основі волокон з додаванням лугових трав - багато хто з них можуть викликати алергію. Навіть якщо у вас - міського жителя - алергії раніше не спостерігалося, слід проконсультуватися з лікарем і можливо здати алергопроби для виключення можливих проявів алергії.

Як вибрати матрац для себе?

Перш за все, оціните ту ліжко, на якій ви спите, м'яка вона або жорстка, зберегти її властивості або змінити.

Потім з'ясуйте в який саме позі вам найзручніше спати. Попросіть ради близьких, нехай вони постежать за вами уві сні.

Якщо раніше Вас влаштовував як ліжку розкладний диван, то найбільш зручними для вас, швидше за все, будуть моделі Преміум мідл, Еліт мідл, Класик кокос латекс, що починається на 3-х сантиметровий шар латексу.

Для дітей і молодих чоловіків краще вибрати матрац з жорстким і напівтвердим настилом: Наприклад: «Грація» Преміум кокос, Преміум струтто, Преміум кокос струтто, Преміум мідл, Еліт мідл.

Для молодих жінок і дівчат рекомендують вибрати матрац середньої жорсткості і м'який: Преміум мідл, Еліт мідл, Преміум мемори, Еліт мемори, Преміум латекс, Еліт латекс.

Ці ж моделі рекомендують всім, хто любить спати на боці.

Серед безпружинних матраців більшості людей здасться ідеальним вибір матраца типу Класик кокос латекс і Класик стандарт кокос, так як саме вони забезпечує потрібну середню ступінь жорсткості.

Тим, у кого є кушетка із змінним профілем решітки, слід вибрати матрац Класік латекс.

Прихильники східного способу життя, йоги, а також всі ті, хто любить по-жорсткіше, із задоволенням приляжуть на «Класик кокос». Абсолютно натуральний матрац з кокосової койри.

Тим, хто хотів би знизити число поворотів уві сні і отримати модель володіє протипролежневі характеристиками, рекомендується вибрати матрац типу Преміум мемори і Еліт мемори. Меморі - гіпервязкості етерлон - високотехнологічний матеріал з ефектом пам'яті, надає найбільш щадне і ніжне вплив на тіло, забезпечуючи комфортний солодкий сон.

Людям з солідною вагою (понад 90 кг) рекомендується вибрати матрац серії Еліт і Класик. Тим з них, хто вважає за краще м'яку постіль, можна порадити вибрати матрац типу Еліт латекс. Середню жорсткість забезпечать Еліт мідл і Еліт струтто. Більш жорсткими будуть Еліт кокос і найжорсткіша модель Еліт супер кокос.

Для людей з невеликим і середнім вагою найвищий показник точкової еластичності і комфорту досягається на матрацах Еліт латекс (м'який матрац) і Еліт мідл (матрац середньої жорсткості).


Похожие страницы:

  1. ​Минеральная вата
  2. Новобудови Києва
  3. Сітка проти москітів