Апрель 4, 2020 – 17:41

Кожна квітка наділений власним змістом і несе в собі певну інформацію, тому дуже важливо знати, яку флору вибирати для композиції:

Троянди. Класичний квітка, який дарують всі закохані чоловіки. На перше побачення найбільше підійде один бутон світлих відтінків - рожевого або кремового. Бордові квіти дарувати коханій дівчині не можна, для любовних відносин вони символізують смуток. Жовті троянди красиві і яскраві, в Японії вони вважаються символом радості і щастя. Однак ми живемо не в Азії, і символіка цієї квітки в Росії кілька двозначна. Одні вважають, що вони означають печаль і розлуку, інші ставляться до такої флорі з байдужістю. Тому не варто ризикувати і вибирати подібний варіант. Квіткова вітрина Іліос пропонує до Вашої уваги найкрасивіші квіти за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

Гербери. Це квіти радості, щастя і веселощів. Якщо ваша дівчина хохотушка і просто весела людина, гербери обов'язково їй сподобаються, незалежно від їх кольору. Особливо ці квіти будуть до речі в дощовий осінній день. Вони наповнять його світлом і радістю.

Гвоздики. Якщо ви вибираєте, які квіти подарувати дівчині, обійдіть своєю увагою традиційні гвоздики. Це трохи не ті квіти, які варто дарувати коханим жінкам. Можна вибрати кущові гвоздички і попросити флориста скласти пишний і миленький букетик.

Декоративний соняшник. Якщо ви хочете подарувати своїй коханій несподіваний і яскравий букет, зверніть увагу на декоративні соняшники; більш сонячні і несподівані квіти знайти складно. У цій композиції чоловік висловить відразу масу почуттів, які його переповнюють - радість, любов, турботу, теплоту, терпіння, розуміння і те щастя, яке він відчуває поруч з коханою.

Лілії. Букет квітів для дівчини з лілій символізує ніжність і трепетні почуття. Однак спочатку дізнайтеся, чи подобається вашій обраниці цю квітку, адже він має занадто виражений аромат, який може просто викликати алергію.

Орхідеї. Це вишукані квіти, які призначаються тим жінкам, які мають особливе значення в житті чоловіка. Таким букетом хлопець повідомляє дівчині про свою пристрасть і бажання завжди бути разом.

Універсальні хризантеми і айстри зовсім ні про що не говорять, їх можна дарувати просто так, без особливого приводу, а іриси і тюльпани символізують теплоту і захоплення.


Похожие страницы:

  1. Як правильно спланувати ділянку під будинок
  2. Как правильно выложить стену из газобетона
  3. Як правильно укласти хвильовий шифер?