Октябрь 28, 2018 – 11:52

WebMoney - найпопулярніша електронна система онлайн розрахунків в СНД, що діє як в російськомовному сегменті інтернету, так і на території інших країн. Працюючи в мережі, без Вебмані Вам просто не обійтися: за допомогою таких грошових операцій можна не тільки здійснювати покупки у всесвітній павутині, а й оплачувати телефон, комунальні платежі, розраховуватися практично за все інтернет-послуги, а також здійснювати перекази між іншими користувачами і отримувати зароблені гроші. У цьому матеріалі ми розглянемо ключові моменти, пов'язані з перекладом титульних знаків Webmoney в готівку.

Самый лучший обмен вебмани поможет Вам не только получить свои деньги, но и приумножить их.

Для переведення в готівку електронних грошей системи вам необхідно мати як мінімум формальний атестат. Про те, як його отримати ви можете прочитати на офіційному сайті. Далі вирішите, як саме ви хочете здійснити виведення. Ми розповімо вам про найпопулярніші способи в Росії, Білорусі та Україні.

Як перевести в готівку Webmoney в Росії

Це питання в Росії не складає труднощів. Саме ...

Користування однією і тією ж платіжною системою в різних країнах може відрізнятися. Особливо, якщо справа стосується перекидання грошей на рахунок або, навпаки, зняття з рахунку. Так, наприклад, висновок WebMoney в Україні має свої особливості і тонкощі. Як і у всіх інших випадках, WM надав не один спосіб, як можна перевести в готівку WebMoney в Україні. Зробити це можна в пунктах обміну в Вашому місті, через банківський рахунок або через картку, прикріплену до кіперу і, використовуючи систему "Аваль-експрес".

Комісія варіюється між 3-15%, в ...

Поговоримо про те, як вивести гроші з webmoney в Україні. Також про найшвидше, надійному та перевіреному способі виведення грошей читайте в низу статті.

Якщо Ви плануєте заробляти в Інтернеті або вже заробили якусь суму, то рано чи пізно задумаєтеся над цим питанням. Для того, щоб перетворити віртуальні гроші в реальні потрібно буде виконати кілька дій.

Розбираємо по пунктам як вивести гроші з webmoney на карту в Україні:

1. Перше, що Вам потрібно зробити, це завести гаманець Webmoney. Якщо у Вас ще немає віртуального гаманця, обов'язково його заведіть, без цього кроку нікуди, це зрозуміло. Найбільш популярна і проста у використанні на даний момент платіжна система - WEBMONEY, в якій може реєструватися будь-який бажаючий і абсолютно безкоштовно. Для цього Вам потрібно буде перейти на сайт http://webmoney.ru, і закачати до себе на комп'ютер невелику програмку під назвою «WebMoney Keeper» і потім встановити її.


Похожие страницы:

  1. Як здешевити будівництво?
  2. Отделка потолка на кухне
  3. Выбор плитки для кухни
  4. Школа англійської мови
  5. Пластикові вікна