Ноябрь 4, 2018 – 16:12

Облаштовуємо балкон в квартирі

Балкон або лоджія є практично в кожній сучасній міській квартирі. Найчастіше вони мають невелику площу, і в плані їх використання у більшості населення фантазія небагата:

комори, в яких складуються непотрібні і потрібні речі, чистячі засоби, - ось, мабуть, і все. Але сьогодні, коли можливості будівництва зросли, а кількість існуючих матеріалів для обробки просто вражає, пора б уже відмовитися від звички так нераціонально використовувати наявну «зайву» зону.

Профессиональный макияж волгоград по самой приемлемой стоимости на сегодняшнй день.

Адже, якщо подумати, балкон - чудове місце і для відпочинку, і для посиденьок з друзями. У літню пору і при відкритих вікнах тут можна розташуватися з максимальним комфортом і провести куди більше часу, ніж на задушливій кухні. Ніби як в затишній альтанці заміського будинку - і не помітиш, як стемніє.

Як зробити зі свого балкона місце для відпочинку

Для початку потрібно його засклити, використовуючи сучасні варіанти вікон. Є методики, що дозволяють трохи збільшити простір балкона, висунувши частково назовні його віконну складову, використовуючи нависає раму, отримавши при цьому широкий і довгий підвіконня, або навіть винести вперед на півметра весь балкон. А довгий підвіконня у вигляді барної стійки, уздовж якого розставлені високі барні стільці, стане нагадувати клубне простір для бесід.

1. Пол на балконі настилають з натуральних матеріалів, найкраще зробити його дерев'яним.

2. Плитка, хоча і красива, але в зимові періоди, а також при підвищеній вологості може ставати занадто слизькою.

3. Обов'язково занавесьте вікна шторами або жалюзі - так ви вбережете і себе і своїх гостей від сонця, а заодно додасте приміщенню певний шарм.

4. Стіни можна обробити декоративним цеглою або сайдингом.

5. Добре вписуються в інтер'єр балкона декоративні фонтанчики або ландшафти з ллється водою, що зображують млин або ставок.

Відвідавши інтернет магазин побутової хімії, ви можете придбати засоби по догляду за декоративною обробкою балкона. Перед приходом гостей завжди слід наводити порядок, тоді балкон стане місцем ваших постійних посиденьок.


Похожие страницы:

  1. ​Справочник покупателя по кухонным ножам
  2. ​Яким матеріалом краще утеплювати цегляні стіни
  3. Как превратить балкон в место для посиделок с друзьями
  4. Установка кондиционеров своими руками
  5. ​Плюси дизайнера для ремонту квартири