Февраль 7, 2019 – 18:54

«Що може бути краще і веселіше, ніж з ранку раніше пробігтися босоніж?!» ... Як показує сімейна практика, так чи приблизно так міркує абсолютна більшість малюків. І все б нічого, якби такі пробіжки не приводили до регулярних і затяжним застуд. Мудрі батьки знають: «якщо боротися складно, краще організувати», і просто-напросто роблять підлоги теплими, благо сучасні плівкові технологи дозволяють здійснити це без особливих турбот і витрат ..

Вы можете приобрести дешевые авиабилеты на нашем ресурсе прямо сейчас.

«А як вас звуть?» ... Та, популярність бренду і його позиція на ринку дійсно дуже важливі. Адже чим різноманітніше асортимент і довше компанія існує, тим простіше знайти про неї відгуки і скласти враження. У фірм з репутацією модельний ряд зазвичай ширше, це дозволяє споживачу підібрати оптимальне рішення на свій смак і гаманець

Зустрічають по одягу. Упаковка - справа дуже важливе. І не тільки здатністю зберігати товар в цілості й схоронності. Насправді, хороша тара, яка зазвичай зустрічається у справді вартісних товарів, - це джерело корисної інформації. За нею завжди можна визначити де, коли і ким зроблений товар, адреси для зв'язку і «гарячі» телефони, наявність міжнародних і національних сертифікатів тощо. І, до речі, така упаковка - часто надійний захист від контрафакту та шлюбу: фірми-одноденки часто не вказують навіть свої контакти, не кажучи вже про гарантійні зобов'язання і відомостях про сертифікацію. Якщо з таким товаром виникнуть проблеми, покупець ризикує залишитися без підтримки.

3. «І швець і жнець»? Так не буває! Якщо виробник заявляє, що його продукція може використовуватися як завгодно, хоч для монтажу в глибинах Океану і просторах Космосу, варто проявити обережність - найімовірніше, компанія лукавить або не домовлялися. «Багато нові постачальники заявляють, що їх плівка може бути покладена в стяжку. Це обман - плівка ПЕТ [1] і стяжка несумісні, оскільки лужне середовище цементного розчину поступово роз'їдає матеріал. Якщо вас обманюють в цьому - обдурять і в іншому », - наводить приклад Дмитро Жарков, кандидат технічних наук, технічний директор компанії« Кале Рус », виробника плівкового теплої підлоги CALEO. Як пояснює фахівець, для стяжки і плиткового клею існують інші рішення - наприклад, модельний ряд теплих підлог UNIMAT.


Похожие страницы:

  1. Переваги інфрачервоної теплої підлоги
  2. Допоможемо вам у виборі високоякісного житла
  3. Современное строительство ворот и заборов