Декабрь 10, 2018 – 21:13

Використання скла в сучасному інтер'єрі так чи інакше знаходить найрізноманітніші рішення шляхом включення або окремих скляних елементів, або цілих полотен. Це за часів наших мам і бабусь скло максимум використовувалося для дверцят буфета. Тепер же останній тренд - скляні міжкімнатні двері, які ідеально вписуються практично в будь-який інтер'єр.

Оригинальный препарат траумель с купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Перевага використання скла полягає ще і в тому, що його поверхня можна декорувати найрізноманітнішим способом:

- розпис полотна або проста його забарвлення;

- гравірування;

- нанесення плівкового покриття;

- триплекс;

- шовкографія.

Модний тренд для досить забезпечених - це інкрустацію дверного полотна кристалами Swarovski або ж елементами дорогих матеріалів. До більш доступним методам обробки скляного полотна можна віднести забарвлення полотна (з використанням докладної таблиці кольорів для скла RAL), гравіювання (при цьому створюється зображення, прорізаний линями) і піскоструминний метод (в результаті чого утворюється візерунок шляхом зміни прозорості окремих ділянок скла на матовість тієї чи іншій мірі). Саме застосування піскоструминного методу забезпечує отримання непрозорих однотонних зображень на поверхні скла.

Просто прозора скляна двері або ж двері, прикрашена непрозорим візерунком, безсумнівно, створює цікавий інтер'єр. Однак в деяких випадках цього недостатньо, і тоді вдаються до створення унікального дизайну, використовуючи технологію шовкографії. Вона полягає в тому, що на поверхню скла наноситься зображення керамічними фарбами, а для того, щоб воно закріпилося, його піддають термічній обробці. Більш дорогий спосіб додання унікальності - це триплекс. Полотно в такому випадку є кілька з'єднаних між собою за допомогою плівки або клею скляних листів (на плівці навіть може бути нанесено зображення). Крім ексклюзивності, технологія триплекс забезпечує безпеку - навіть якщо скло розіб'ється, воно залишиться висіти на плівці, а не розлетиться дрібними осколками.

Як видно, скло вже досить добре і міцно увійшло в побут. Будь-якого інтер'єру можна надати або невпізнання, або унікальність, використовуючи ту чи іншу технологію.


Похожие страницы:

  1. ​Вибираємо диван для офісу
  2. ​Зимовий сад як елемент інтерєру
  3. ​Декоративний ламінат
  4. ​Матеріали для альпінарію