Октябрь 5, 2018 – 19:17

Види підйомних кранів і їх призначення

Важко уявити будівельні або навантажувальні роботи без залучення підйомних кранів.

Сьогодні вони представлені в безлічі різновидів. Але до якого б вигляду не ставилася дана техніка, головним параметром, що характеризує кран консольний, портальний, баштовий і ін., Є вантажопідйомність - найбільшу вагу, який він в змозі підняти. Від цього показника і від конструкції крана залежить область його застосування.

Вы можете заказать капельный полив на сайте https://ugospodara.com.ua/kapelnyj-poliv/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

види кранів

Конструкція даної спецтехніки передбачає наявність механізму для підйому / переміщення вантажів. Всі різновиди об'єднуються в дві великі групи.

Поворотні. Оснащені стрілою, що спирається на колону, яка може бути як рухомий, так і фіксованої, або поворотний диск. Мобільні моделі пересуваються або по рейках або без таких. Останні за типом ходової поділяють на автомобільні, гусеничні і пневмоколісні. Стаціонарні моделі розрізняють за способом кріплення на настінні і покрівельні.

Неповоротні. Як правило, це крани козлові і настінно-консольного типу. Пролітні мостові неповоротні крани переміщаються по рейках за допомогою підйомного пристрою. Рейки монтують по верхній частині протилежних стін будівлі. Пристрій настінних кранів має на увазі використання ферми, яка фіксується на стіні.

призначення кранів

Підйомні крани призначені для підйому і переміщення вантажів. Вони надзвичайно затребувані там, де задіяні важкі конструкції:

монтаж панельних стін;

покрівельні роботи;

обробка.

Також потребують їх використання склади, порти і різні підприємства. Так, в механічних і ливарних цехах широко застосовується кран мостового типу.

Приватне житлове будівництво

Безперечно, придбання підйомного крана для приватного будівництва недоцільно через короткострокового використання техніки при її високій ціні. В цьому випадку прекрасним рішенням буде оренда.

З метою економії багато домовласників використовують вантажопідйомні пристрої власного виготовлення. Їх конструкція досить проста, але вони цілком можуть задовольнити всім вимогам будівництва такого масштабу.

Можливе створення і власного крана, але це більш трудомісткий процес, що вимагає дотримання норм і правил безпеки.

На сьогоднішній день підйомний кран не має гідної альтернативи там, де здійснюються маніпуляції з важкими матеріалами або предметами. Він як і раніше є одним з незамінних пристроїв, що сприяють полегшенню і прискоренню різних процесів.


Похожие страницы:

  1. Підлога в інтерєрі приміщення
  2. Виды подъемных кранов и их назначение
  3. ​Часті питання про натяжна стеля
  4. ​Поняття про деформації і напружених
  5. ​Автономні системи опалення