Февраль 14, 2018 – 16:36

Ми знаємо, що при постачанні електроенергії іноді бувають скачки напруги. Нам не особливо важливо, з чим вони пов'язані, з негодою або якимись неполадками в мережі. Однак, коли з ладу виходить побутова техніка, ми замислюємося про необхідність купити стабілізатор напруги.

Стабілізатор це прилад, що забезпечує цілодобове стабільну напругу в мережі. Якщо у вашому будинку напруга однофазне, то і стабілізатор необхідно вибирати однофазний, якщо трифазне, а прилади однофазні, то можна придбати на кожну фазу по однофаз генератору, або купити відразу трифазний. Щоб визначитися з потужністю захисного приладу, необхідно скласти споживану потужність всіх побутових приладів. Вона вказана в технічних паспортах, або безпосередньо на техніці. Однак слід враховувати ще й пускову потужність приладу, яка значно вище робочої, тому захисне обладнання завжди має мати запас на 20-30% більше сумарної потужності побутової техніки. Краще купити стабілізатори напруги ще на стадії облаштування житла, виробничого приміщення або офісу. Тоді напевно ваша техніка буде збережена, а ви спокійні. Адже ремонт приладу завжди обходиться значно дорожче, ніж можливість попередити поломку.

Перейшовши за посиланням стабілізатори напруги ви можете вибрати саме те, що вам необхідно. Тут представлені прилади українського виробника торгової марки «SinPro» .Ви побачите, як однофазні, так і трифазні стабілізатори напруги для дому та побутової техніки. Це моделі «Оберіг» та «Гарант», починаючи від малопотужного і закінчуючи складним обладнанням для високої сумарного навантаження на мережу. Ціни виправдані якістю товару. Однофазний стабілізатор, звичайно, буде дешевше його трифазного родича.

Зв'язавшись з фахівцями компанії «SinPro», ви отримаєте докладну консультацію про те, який стабілізатор напруги для будинку краще вибрати, стабілізатор напруги для будинку вам дадуть короткий опис цікавить вас приладу, ви зможете задати будь-які питання і отримати фахову відповідь. Компанія працює на ринку товарів 10 років і має відмінну репутацію і багатий досвід.

Широкий каталог товарів високої якості, представлених на сайті компанії, і реальна, чи не завищена ціна, дають можливість конкурувати з імпортними аналогами даної продукції. А, ознайомившись з відгуками покупців, ви обов'язково зробите правильний вибір, скориставшись пропозицією звернутися саме в «SinPro».


Похожие страницы:

  1. ​Якісна плівка для будинку
  2. ​Виключаємо помилки при будівництві будинку
  3. ​Поняття про деформації і напружених