Октябрь 26, 2014 – 08:09

Безумовно, ремонт прекрасний привід замінити старі, морально застарілі предмети інтер'єру на сучасні, більш функціональні. Особливої уваги заслуговує питання заміни вхідних дверей. Щоб припинити суперечки про те, на якому етапі проведення ремонтних робіт здійснювати їх заміну, потрібно просто запам'ятати, що якщо передбачається комплексний підхід з вирівнюванням підлоги, стін, то є всі підстави ідеально вивести отвір дверей. В цьому випадку доцільно ставити двері на останньому, завершальному, етапі оздоблювальних робіт, щоб не пошкодити її. Якщо ж ремонт носить косметичний характер, то рекомендується установкою двері зайнятися перш ніж почнуться малярні роботи, оскільки, таким чином, можна буде виправити не дефекти поверхонь, які будуть мати місце.


Як правило, вибір вхідних дверей залежить від фінансової спроможності, однак якщо є така можливість, не скупіться, встановіть на неї якісний замок, краще не один, з різними принципами роботи замикаючого механізму. В цьому питанні дверні замки Mottura - кращий альтернативний варіант, органічно поєднує якісні характеристики з ціною.

Перш ніж встановить нову двері, необхідно провести демонтаж старої. Роботу проводять акуратно, намагаючись не пошкодити дверний отвір, інакше доведеться штукатуркою виправляти дефекти.

Існує три загальноприйнятих способи монтажу вхідних дверей: анкера і саморізи, на піну і прихований монтаж. Для початку проводять складання короби на рівній, горизонтальній поверхні, щоб виключити ймовірного перекосу дверей. Місця з'єднання стійок і вгорі короби свердлиться отвір для саморіза, таким чином, щоб його діаметр був на 1 мм менше діаметру самого самореза.

На наступному етапі встановлюються петлі, визначившись з напрямком відкривання дверей.

Далі двері з коробом можна встановлювати в дверний проріз. Оскільки з усіх сторін має припуск близько 2-3 см, в отвори вставляються заздалегідь підготовлені клини. Як тільки двері виведена за рівнем і закріплена, можна знявши саме полотно дверей, провести врізання петель в короб.

У завершенні монтуються наличники, за допомогою використання декоративних планок, які можна закріпити декоративними цвяхами або саморізами.


Похожие страницы:

  1. Вхідні броньовані двері
  2. Догляд за штучним ставком в саду
  3. ​Автономні системи опалення