Апрель 27, 2017 – 09:40Вхідні броньовані двері являють собою конструкцію, що включає зовнішнє полотно з особливої броньованої сталі, і призначаються для надійного захисту приміщень від несанкціонованого проникнення.

Існують броньовані двері особливого призначення - пожаростійкі та куленепробивні. Вони встановлюються в приміщеннях операційних кас, кімнат зберігання зброї та небезпечних речовин, пунктів обміну валюти, ломбардів. Зазвичай такі двері мають додаткові ґратчасті двері і елементи у вигляді оглядових віконець, ящиків, через які можна передавати гроші, цінності. Якісні броньовані двері на замовлення львів виконають всі посталені на них функції належним чином, Ви можете придбати двері по найкращій якості на сьогоднішній день.


Установка броньованих дверей на приватній квартирі підкреслить ваше серйозне ставлення до свого особистого життя і охорони майна. Вхідні броньовані двері, призначені для квартир, заміських будинків, котеджів крім надійного захисту повинні виконувати ще функцію звуко- і теплоізоляції, мати естетичний зовнішній вигляд.

Для того щоб правильно вибрати вхідні броньовані двері необхідно знати, що вони можуть мати будь-який дизайн, але для них існує стандартна комплектація. Конструкція являє собою дверну коробку, раму і дверне полотно з броньованої сталі, а також внутрішні ґратчасті двері, які відкриваються всередину приміщення. Ці внутрішні двері виконуються з урахуванням вимог ГОСТ, і мають осередки розмірів, що не перевищують 150х150 мм.

Вхідні броньовані двері зазвичай забезпечені особливим поєднанням надійних замків, до яких неможливо підібрати ключі, в основному це механічні сувальдні і циліндрові механізми. Існують також замки кодові, магнітні, з системою потрійного замикання. Внутрішні двері також забезпечується взломостойкими замками, що забезпечує додатковий захист квартири або будинку.

З боку петель вхідні двері блокуються пасивними ригелями, які захищають від грубого впливу на петлі і зняття двері з петель.

Дуже важливо, щоб вхідні броньовані двері були встановлені правильно, тільки в цьому випадку можуть бути гарантовані їх захисні властивості. Не варто на цьому економити, адже тільки установка дверей забезпечить безпроблемну і довгу експлуатацію дверей такого типу.


Похожие страницы:

  1. Підвіконня пластикові
  2. Зістарений паркет
  3. Як я замовляв вхідні двері
  4. Вентильовані фасади