Апрель 20, 2018 – 18:45

Збалансована і налагоджена робота твердопаливного котла залежить від правильного монтажу і установки конструктивних елементів - вентилятора, командо контролера або інший автоматики, рульової тяги та інше. Наприклад, вентилятори для твердопаливних котлів «відповідають» за стабільне і якісне горіння палива, як наслідок, досягається більш економна робота системи опалення та високий ККД. Вентилятори для котлів бувають різних модифікацій, залежно від потужності котла, що віддається перевага режиму роботи, вимог користувача підбирається і модель вентилятора.

Вы можете купить вытяжные вентиляторы для котла по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Вентилятор витяжний для котла призначений для витяжки продуктів згоряння, димових газів, дутьевой вентилятор для котла потрібен для подачі повітря в камеру згоряння в разі завантаження неякісного палива, яке складно спалювати без наддуву. Наприклад - для палива з «коротким» полум'ям, яке важко розпалюється - кокс або антрацит, за допомогою вентилятора здійснюється наддув повітря під колосники. Для дров, пелет, брикетів, торфу, тобто палива з довгим полум'ям використовується вентилятор піддуву для котла над колосниками.

Вентилятори в роботі твердопаливного котла - регулюємо температуру горіння і витрата палива

Пропонуючи вентилятор для твердопаливного котла купити, наша компанія реалізує якісну, надійну продукцію, перевірену часом і багаторічною експлуатацією. Запропоновані вентилятори, ціна на які конкурентна в порівнянні з іншими пропозиціями, Україна і СНД, ми гарантуємо багаторічну експлуатацію без проблем.

Відцентровий вентилятор для котла може працювати в широкому температурному діапазоні, в виробництві використовуються міцні, високоякісні матеріали. Принцип роботи - якщо температура горіння палива опустилася нижче заданої на панелі управління, автоматика вмикає вентилятор для подачі повітря в камеру згоряння, тим самим піднімаючи температуру до необхідного рівня. Встановлюючи вентилятор для котла, можна не турбуватися про коливання погодних умов, відсутності вітру і тяги в димоході, штучна вентиляція забезпечить рівномірний горіння палива. Якщо потрібно вентилятор для котла купити - в нашому магазині запропоновано великий асортимент модифікацій, які підходять як для побутових, так і для промислових твердопаливних котлів, наші фахівці дадуть вичерпну консультацію по кожній цікавить Замовника моделі.


Похожие страницы:

  1. 12 творчих способів зробити візуально свою невелику спальню просторій
  2. ​ Диммери для регулювання інтенсивності освітлення уиепление фасадов
  3. ​Мебельные ручки - функциональная и привлекательная отделка корпуса