Февраль 7, 2019 – 17:37

Три основних технології виготовлення укосів: штукатурні, гіпсокартонні і сендвіч зараз використовуються при обробці вікон. Плюси і мінуси таких укосів в цьому матеріалі ...

Вікна є значним джерелом втрат тепла в будинку, тому з появою нових технологій і подорожчання вартості теплових ресурсів, заміна вікон в будинках старої споруди стає необхідністю.

Зазвичай заміна самого віконного блоку займає кілька годин, а ось укоси можуть чекати своєї черги досить довго.

Мабуть це відбувається найчастіше, тому що багато хто не знає про важливість цього елементу конструкції. Адже нічим незахищена піна швидко втрачає свої властивості.

Зовнішні укоси, при демонтажі старого та встановлення нового віконного блоку, отримують ушкодження або зовсім руйнуються, в цих місцях скупчується вода, що веде до появи вогкості. Хоча пошкодження внутрішніх укосів не так сильно впливають на експлуатаційні характеристики вікна, але краси і чистоти в будинку вони не додають. Бажано ще до заміни вікон, визначитися які укоси вас влаштують. Найбільш поширені такі способи обробки укосів: Обеденные группы станут прекрасным дополнением Вашей кухни, стоимость Вас приятно удивит.

1. Штукатурка - найбільш старий і найдешевший, при виконанні своїми силами, спосіб.

Штукатурка має ряд недоліків:

 • Найменшу в порівнянні з іншими способами теплозахист
 • Між віконним блоком і штукатуркою, з часом можливе утворення щілин
 • При виготовленні вимагає певної кваліфікації і займає більше часу
 • Від часу, перепадів температур і інших чинників можливо відшаровування від заснування.
 • 2. Виготовлення укосів з гіпсокартону вимагає від виконавця меншою кваліфікації і часу. Гіпсокартон забезпечує теплозахист краще, але вологостійкість нижче, ніж у цементної штукатурки і тому застосування його можливо тільки на внутрішніх укосах.

  3. Сендвіч-панель - це матеріал, який у нас для виготовлення укосів став використовуватися недавно. Він забезпечує гарний зовнішній вигляд, тривалий термін експлуатації, не вимагаючи великого догляду, досить просто вимити його. Чи не боїться вогкості. На установку затрачається менше часу в порівнянні з попередніми варіантами.

  Вартість матеріалів для установки укосів з сендвіча вище і в залежності від конструкції різна. Монтаж не представляє великих труднощів, головне акуратність і точність.

  На даний момент, особливо для панельних будинків, найкращим зараз визнають такий варіант: зовні штукатурять укоси складом на основі цементу, а всередині встановлюють укоси з сендвіч-панелей. Перевагою, яких є:

 • Швидкість - всі основні роботи можна виконати за один день;
 • Хороші теплозахисні властивості;
 • Сучасний зовнішній вигляд.

 • Похожие страницы:

  1. ​Жалюзи на окна
  2. ​Онлайн покер
  3. Деревяні ліжка
  4. ​Уборка офиса