Июль 29, 2018 – 19:11

Наша компанія здійснює професійний монтаж відеоспостереження і його подальше технічне обслуговування.

Ми уважно відстежуємо і активно використовуємо новітні технології, тому маємо можливість пропонувати нашим клієнтам системи відеоспостереження з цифровими камерами з HD якістю зображення, які за ціною рівні звичайним аналоговим (AHD, HDCVI, HDTVI), але при цьому володіють величезною перевагою в чіткості і розмірі картинки .

Все що встановлюються нами системи підтримують віддалений доступ до камер через інтернет з комп'ютера і мобільних пристроїв, а також інтегруються в інші системи безпеки: СКУД, охоронно-пожежну сигналізацію та ін. Ми даємо гарантію на монтажні роботи та обладнання.

Профессиональная установка сигнализации Киев заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Не соромтеся замовити у нас розрахунок вартості робіт по установці відеоспостереження під ключ для квартир, офісів, заміських будинків, складів і об'єктів іншого типу - Вас приємно здивують ціни в нашій комерційній пропозиції, терміни робіт від декількох годин і відмінні технічні характеристики нашого обладнання від виробників.  Ви можете скористатися калькулятором для самостійного розрахунку вартості.

Без надання готового проекту, технічного завдання, схеми приміщень, фотографій або виїзду фахівця на об'єкт для огляду і складання кошторису визначити точну ціну установки системи відеоспостереження практично неможливо, оскільки немає повної інформації про всі нюанси, які можуть відчутно впливати на вартість камер, кабелю і додаткового обладнання.


Похожие страницы:

  1. Підлога в інтерєрі приміщення
  2. Комплекти відеоспостереження
  3. Пластикові стінові листові панелі
  4. Стиль городского освещения