Январь 9, 2019 – 19:08

Унітаз і в цілому санвузол - обов'язкова частина будь-якої квартири, без нього комфортне існування людини просто неможливо. Тому послуги сантехніка, будь то установка унітазу або заміна унітазу під ключ, не втрачають актуальності, навіть навпаки. Будь-які засмічення і поломки вимагають термінового ремонту!

Далі розглянемо, яка ціна установки унітазу, що включає послуга заміни унітазу під ключ, і чи потрібна вам установка інсталяції унітазу в санвузлі.

Класичний підлоговий унітаз

Вы можете приобрести оригинальный подвесной унитаз по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

установка унітазу

Через відмінності між моделями, послуги з установки також різняться.

Підлогові унітази. Найчастіший і найбільш звичний варіант - звичайний унітаз, знайомий дитинства. Тут розрізняють три типи зливних випусків, що мало відображається на працездатності, але впливає на складність установки. Перш ніж купити новий підлоговий унітаз, радимо проконсультуватися з сантехніком. У випадку з деякими зливними випусками при простої заміни (без капітального ремонту санвузла) можуть виникнути проблеми з монтажем.

Підвісні або консольні унітази. Більш сучасний варіант: зливний бачок оформляється в «інсталяцію», яка монтується як частина стіни. Значною перевагою такого унітазу є його скромний розмір, що особливо важливо в невеликих роздільних санвузлах. Установка інсталяції унітазу коштує дорожче і здійснюється під час ремонту приміщення в цілому.

Установку унітазу під ключ ми настійно радимо довіряти тільки досвідченим сантехнікам. Беручись за подібне самостійно, особливо не маючи практики, ви серйозно ризикуєте просто злити свої гроші в найближчий трубопровід (якщо до нього вийде підключитися). З іншого боку, професіонал допоможе з підбором якісної техніки, швидко і надійно виконає розводку труб і монтаж унітазу.

Інсталяція унітазу з кнопкою для зливу в стіні

Заміна унітаза під ключ

Заміна унітаза під ключ - проста і зручна послуга. Включає в себе повний набір сантехнічних маніпуляцій, в результаті яких ваш старий унітаз зміниться на новий в найкоротші терміни. На вибір також пропонується збереження і винос старого унітазу. Так, якщо зіпсована техніка вам не потрібна - сантехніку буде легше її демонтувати, що трохи знизить ціну на послугу.

Важливо також відзначити, що іноді при заміні унітазу трапляється, що установка нової моделі без попередніх додаткових робіт неможлива. Найчастіше це ті випадки, коли розводка старого унітазу не підходить новому, відповідно, всю розводку доводиться оформляти заново. Саме тому ми радимо обов'язково консультуватися з фахівцями ще до покупки унітаза.


Похожие страницы:

  1. ​Как выбрать клининговую компанию?
  2. ​Замена унитаза под ключ
  3. Пластикові стінові листові панелі
  4. ​Что нужно учитывать при выборе входной двери
  5. ​Сучасне будівництво воріт і парканів