Апрель 9, 2017 – 10:40Воно підходить під будь-яке дизайнерське рішення при оформленні приміщення або фасаду будівлі. Пластиковий профіль із збільшеною товщиною в 70 міліметрів дає можливість вставляти склопакети, що мають глибину близько 40 мм. Вони надійно захищають приміщення від протягів, проникнення бруду та пилу, вуличного шуму.


Приобрести качественный газовый счетчик Вы можете на сайте teplotavoda.com/catalogue/goods_list/s-11/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Розроблена ущільнювальна система складається з подвійного захисного контуру. Основний полівінілхлоридний ущільнювач доповнений спеціальним силіконовим двухлепесткових виробом. Ці пелюстки зберігають параметри еластичності в широкому діапазоні температур. Виходить сучасне стильне вікно, яке не потіє навіть при великій різниці температур з двох його сторін. Система чудово адаптована до суворих зимових погодних умов Росії.

Також необхідно відзначити, що термоконструкція володіє новим оригінальним зовнішнім виглядом, виконаним в сучасному стилі. Це додає йому вишуканості, здатної задовольнити будь-який смак споживача.


Похожие страницы:

  1. Димохід
  2. Игра с Vavada
  3. Деревяні ліжка
  4. Пол из ДВП