Март 21, 2018 – 17:47

Відмінним рішенням для міських квартир є натяжні стелі. Особливо в малогабаритних приміщеннях вони допоможуть створити відчуття об'ємності простору і легкості. Також дане покриття зможе приховати дефекти і недоліки колишньої поверхні.

Величезна колірна гама дозволить підібрати оптимальний варіант для кожного приміщення. Ефект дзеркала, тканини, оксамиту, мармуру, венеціанської штукатурки - це ще не повний список можливого стельового покриття.

особливості установки

Комфортабельная квартира в донецке купить недорого по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Монтаж натяжної стелі повинні здійснювати професіонали, оскільки технологія установки вимагає певних навичок і спеціального інструментарію.

Перед початком процедури слід підготувати стіни, адже вони повинні бути максимально рівними, обшиті гіпсокартоном або отштукатуренние, мати прямі кути. Це дуже важливі нюанси, оскільки це допоможе зняти точні виміри і вдало здійснити установку. Для здійснення установчого процесу знадобляться різні інструменти: перфоратор, нагрівальний прилад, шуруповерт, лопатки, лазерний або водяний рівень і т. Д.

Монтаж складається з наступних етапів:

Установка багета на стінах кімнати;

Нагрівання і розгортання полотна;

Закріплення кутів за допомогою спеціальних інструментів;

Закріплення полотна по периметру стіни;

Оздоблювальні роботи.

Важливо обов'язково визначитися з глибиною стелі. Для цього на стіні ставлять мітку в необхідному місці, а за допомогою водяного рівня переносять її на всі кути приміщення.

Установка кожного виду натяжної стелі має свої відмінності. Глянцеві натяжні стелі мають шви, тому завдання установників - вміло їх приховати. Ще однією їх особливістю є можливість повторного монтажу, чого не скажеш про матовому варіанті.

Чому слід віддати перевагу навісного стелі?

Натяжное стельове покриття має наступні переваги перед іншими видами декоративного оздоблення:

Надійність і довговічність полотна;

Захист від протікання зверху;

Ідеальна рівність, яка приховає шорсткості основної поверхні;

Швидкий монтаж;

Ідеальний колір стелі тривалий час;

Необмежені можливості в дизайні;

Можливість приховування комунікацій та ін.

Важливою перевагою такої обробки є водонепроникність, тому часто така стеля використовують в кухнях, ванних кімнатах, плавальних басейнах.

У натяжний полотно можна встановлювати точкові світильники, решітки для вентиляції та інші технічні елементи. Догляд за такою поверхнею досить простий. Мити її потрібно губкою або м'якою ганчіркою, використовуючи різні мийні засоби.


Похожие страницы:

  1. Технология монтажа натяжных потолков
  2. ​Часті питання про натяжна стеля
  3. ​Вибір і види натяжних стель