Декабрь 22, 2017 – 13:11


Під час ремонту на кухні кожна господиня замислюється над кожною деталлю кухонного інтер’єру і з точки зору візуального задоволення, і з точки зору практичності. Однією з найголовніших деталей кухонного гарнітуру є стільниця, адже частіше за все готувати доводиться саме на ній.
Під час пошуку матеріалу для кухонної стільниці майбутні господині нової кухні витрачають багато часу, порівнюючи між собою властивості ДСП, дерева, натурального чи штучного каменю і т.д. Але майже всі приходять до висновку, що найкращим вибором буде саме камінь, а власне штучний кварцовий камінь.
Так давайте розберемось, чому ж саме штучний кварцит (далі – кварцит або кварцовий камінь) – це сучасний матеріал №1 для кухонних поверхонь. Свої антивандальні властивості кварцит має завдяки складу, так як приблизно 95% його складу – це природний кварцит (один із найтвердіших матеріалів у світі). Інші 5% складу кварциту – це поліефірні смоли і барвники. Таким чином, перші два плюси кварцового каменю – це екологічність і твердість, що для кухонної стільниці, доречі, має велике значення.
Кварцовий камінь не боїться тимчасової дії високих температур, тобто на стільницю з кварциту без докорів сумління Ви зможете поставити гарячі сковорідки та каструльки. А це вже жирний третій плюс.
Завдяки своєму складу та методу, за допомогою якого його виготовляють, кварцит не боїться подряпин і плям, так як даний матеріал дуже щільний і не має пор. Тому на стільниці з кварциту господиня може не боятися, що від жиру, вина і кави будуть залишатися плями. Таким чином, ми вияснили четвертий плюс стільниць із кварцового каменю.
Наступне, про що можна сказати – це те, що на даний час в Україні представлена велика кількість виробників кварциту з різних країн. Це дозволяє підібрати найвлучніший відтінок кольору для стільниці саме для Вашого інтер’єру. При чому можна вибрати, наприклад, не просто білий, бежевий чи сірий кварцит, а з імітацією натурального мармуру або граніту. І це вже п’ятий плюс.
І, мабуть, найголовніше, що можна сказати про стільниці з кварциту – це те, що вони можуть поєднати зону підготовки продуктів із зоною власне готування, а також із зоною мийки, адже варильну поверхню і мийку можна розмістити безпосередньо на стільниці, візуально створюючи суцільний гармонічний простір.
Сподіваємось, що наша стаття стала для Вас вирішальною при виборі матеріалу для стільниці на кухню. І бажаємо Вам смачних страв, створених з любов’ю!


Похожие страницы:

  1. ​История развития блэкджека
  2. ​Холодильні камери стандартні
  3. ​Стиль міського освітлення