Апрель 16, 2017 – 16:55У розумінні професіонала, газон - це трав'яний покрив, створена умілий і люблячі руки майстра за допомогою посів насіння спеціально відібраних трав. Мета створення газону - це перш за все краса, естетика, культура кожної ділянки. Однак не можна забувати і про його прагматичному призначення. Будь газон це ще й:

поглинач пилу і шуму,
своєрідний кондиціонер, що вбирає як губка все негативне з грунту і повітря,
інструмент, правильне пристрій якого дозволяє закріпити схил, оформити ділянку,
відмінне антистресовий засіб (згадайте, як заспокоює нерви зелений колір).

види газонів

газон

Партерний газон. Це суворе і витончене оформлення території, переважно парадний урочисте місця. Такий газон вимагає ретельно продуманого дизайну і ще більш ретельного догляду. Передбачається, що він виконує лише декоративну функцію і повністю виключає ходіння по ньому.

Качественный рулонный газон купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Мавританський газон, ціна якого щодо демократична (наприклад, в порівнянні з партерним) - це газон, на якому вирощуються цибулинні і однорічні злакові рослини. Наприклад, гвоздики, волошки, крокуси, первоцвіти. Вони невибагливі і не вимагає складного догляду, в тому числі стрижки, майже в точності імітує природні галявини.

Луговий газон. Посадити газон даного виду - значить озеленити парк або сквер. Цей вид газону є підвидом мавританського, однак вимагає регулярної стрижки.

Спортивний газон (в СПб він є досить затребуваним) - це еластичне дернове покриття, стійке до витоптування. Пристрій, укладка, догляд і вартість газону даного виду залежить від багатьох факторів, в тому числі від вимог, що пред'являється до нього.

Газон спеціального призначення. Як і будь-який інший сіяний або рулонний газон, купити в СПб його не складе труднощів. Однак необхідно мати на увазі, що основне призначення такого газону - зміцнення схилів, в тому числі технічних (дорожніх та гідротехнічних) і природні схили річок.
Способи створення газонів

Сучасні технології дозволяє створювати газони два способи: сіяння та спосіб під назвою «укладання рулонного газон». Перший передбачає природне засівання території насіння. При цьому підготовка газону даного виду - це підготовка грунту і насіння.

Простіші, швидкі в укладанні (на думку фахівців) - це рулонні газони, в СПб вони стають все більш популярними. Їх переваги:

можливість укладання з моменту сходу снігу і до перших заморозків,
швидке, при цьому довговічне оформлення газону,
велика різноманітність районованих, зимостійкий, високодекоративний, посухостійка, стійка до витоптування культур.

На нашу думку, сіяний або рулонний газон, купити які не складе труднощів, - це найкраще рішення для вашого дачного або садового ділянки.


Похожие страницы:

  1. ​Онлайн покер
  2. Що таке консалтинг
  3. Ручная пила
  4. Пол из ДВП