Декабрь 2, 2014 – 17:49

Ремонт квартир під ключ включає в себе процес шпаклівки гіпсокартону під шпалери і фарбування. Він відбувається з використанням сумішей. Найбільш простий варіант - готовий склад для шпаклівки. У цьому випадку не вимагається змішування. Але такий склад вимогливий до зберігання і можливе погіршення технічних характеристик при неправильному температурному режимі. Суха суміш не піддається цим змінам, а їх якість не знизиться з часом. Також її зручніше використовувати, особливо при обробці ділянки з обмеженою площею.


Підготовка гіпсокартону
Кріпильні деталі вкручуються так, щоб не було виступів над поверхнею, а відшарування на стиках аркушів видаляються і зачищаються. Потім здійснюється грунтовка стін або стель, виконувана водорозчинній сумішшю. Вона просочує верхній шар листа, не потрапляючи при цьому всередину.

Підготовка
На поверхні стиків і кутів наклеюється скловолоконна сітка так, щоб положення шва було по центру стрічки. Далі відбувається нанесення на шов невеликої кількості вирівнюючої суміші, яку в наслідок розмазують.

Остаточна обробка
На цьому етапі відбувається закріплення на кожному розі, дверному і віконному укосі спеціальних алюмінієвих куточків, фіксуються будівельним степлером. Потім вирівнюючої сумішшю затираються отвори в профілі.

Шпаклівка стелі витончених форм з кривими поверхнями здійснюється за допомогою пластиковими куточками. Спершу заповнюються всі отвори, і склад висихає, а потім відбувається нанесення ще одного шару, щоб вирівняти місце стику.
Щоб отримати ідеально гладку поверхню після висихання здійснюється шліфування стін і стелі наждачним папером, зачищение нерівностей і шорсткостей.


Похожие страницы:

  1. ​Замена унитаза под ключ
  2. Дача за одну неделю
  3. Плитка під цеглу