Июнь 23, 2018 – 18:58

Створення комплексу дорожніх розв'язок, що має на меті розвантажити транспортні магістралі, у багатьох випадках має на увазі будівництво естакад. Цим терміном позначають протяжне інженерна споруда, необхідне для розміщення проїжджої частини або інженерно-технічних комунікацій вище рівня землі.

У більшості випадків їх зводять з метою обходу зайнятих просторів або ж транспортних потоків. Окремим випадком естакади слід вважати спорудження під'їзду до прольоту моста. Метою її будівництва також є відділення інфраструктури мегаполісу від транспортної магістралі.

У загальному випадку проектування естакади починається з техніко-економічного обґрунтування будівельного проекту. За основу беруть ті фінансові втрати, які доводиться нести в зв'язку з відсутністю споруди. Будувати естакади доцільно тоді, коли термін окупності проекту не перевищує 10 років.

Рішення про зведення комплексу дорожніх чи інших розв'язок прийнято. Далі приступають до складання робочого проекту, що є першою стадією проектної документації. При його розробці враховують приймають такі характеристики:

Минитрактор вот что действительно нужно каждому фермеру, огромный ассортимент товара и приемлемая стоимость Вас приятно удивят.

Ширина інженерно-технічної споруди;

Кількість прольотів;

Тип конструкції;

Використовувані при веденні робіт матеріали;

Способи організації будівництва;

Трудомісткість заходів.

На основі наданих відомостей складається кошторисна вартість робіт, вирішується комплекс загальних питань, пов'язаних з плануванням інженерної споруди.

Для того, щоб вибрати єдино правильний варіант проведення робіт, виробляють вариантное проектування. Його метою є зіставлення між собою кількох способів зведення споруд - до уваги беруться такі параметри, як витрата матеріалів, трудомісткість будівельного проекту, його вартість.

На стадії вибору планувального рішення визначаються з протяжністю прольотів несучої конструкції, з вартістю варіанти. Отримання відомостей за матеріалами і ціну питання має на увазі використання укрупнених показників (на одиницю ваги і обсягу). Також задіють одиничні розцінки (задіють містяться в нормативних документах матеріали). В процесі розробки проекту естакади проектувальники ставлять перед собою мету максимально використовувати типові рішення. При цьому до уваги беруться критерії їх економічної доцільності, а також гідності об'єкта з архітектурної точки зору.


Похожие страницы:

  1. ​Преимущества и недостатки рекламных щитов как инструмента рекламы
  2. ​ Проектирование эстакады: какие принципы принимаются во внимание при разработке документации?
  3. ​Проектування ідей для U-подібної модульної кухні
  4. ​Преимущества такси над прочими видами транспорта
  5. ​Мебельные ручки - функциональная и привлекательная отделка корпуса