Декабрь 8, 2017 – 17:47

Перед початком проведення робіт необхідно визначити всі види навантажень на бетонну основу (механічні, статичні, хімічні, динамічні, температурні). Затвердивши технічне завдання спільно з замовником, можна приступати до влаштування промислових підлог, але для початку давайте дамо визначення цьому терміну. Що ж таке промислова підлога?

Промисловий підлогу є багатошаровою конструкцією, основу якого становить бетон і володіє деяким низку переваг: висока міцність на стиск, надійність, низька ціна, доступний в будь-якому регіоні Росії, простий у використанні і швидко укладається. Звичайно ж є і мінуси: висока пористість матеріалу, низька міцність при розтягуванні, а при інтенсивних навантаженнях на поверхню, з'являється велика пилоутворення.

Оригинальные натяжные потолки цены Вас приятно удивят.

Бетонна основа це дуже міцна конструкція, але верхній його шар недостатньо міцний і щільний, тому його необхідно захистити і ущільнити. Для цієї мети наші фахівці використовують спеціальні суміші - топпинги, просочення, наливні підлоги (поліуретанові, акрилові або епоксидні) виготовлені на основі полімерних і мінеральних добавок. Дані суміші при нанесенні на поверхню бетону, глибоко проникають в його склад і взаємодіючи з водою покращують його характеристики.

Для облаштування промислових підлог необхідно виконати наступні дії:

Провести демонтаж старих бетонних підлог і звільнити ремонтну зону від будівельного сміття.

Підготувати підставу відповідно до вимог технологічних процесів (щебінь, пісок, трамбування поверхні і його вирівнювання)

Виконати укладання гідроізоляційних, теплоізоляційних матеріалів і арматури.

Перевірити якість поставленого бетону і зробити його укладання в ремонтній зоні.

Забезпечити своєчасне нанесення останнього шару (Топпінг, просочення, наливна підлога) для зміцнення і захисту бетонної поверхні.


Похожие страницы:

  1. ​Поліуретанова наливна підлога
  2. ​Вибір і види натяжних стель
  3. ​Пять советов по аренде дома
  4. ​Захист фундаменту від вологи
  5. ​Пристрій бетонної підлоги по грунту